12ka a víc už nevím

12ka a víc už nevím
no nevypadají velcí,ale fotili sme kapry jen nad 12 kg,takže musí tak nejak mít.:-)))

šošon, 31.8.2005

kapr12ka a víc už nevímgruntovský BIWI
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]