Po deseti letech zase na rybach

Po deseti letech zase na rybach
Dobre ziveny kaprik z jednoho ryboparku v Ostrave, moje draha polovicka me tam vzala jako darek k narozeninam...takze jsem sebou nemel vubec nic, ani normalni obleceni. Jedine co se dalo krom prutu pujcit, byl podberak a vyprostovak...ale myslim, ze to kaprik prezil bez ujmy.

Helion, 26.6.2014

Po deseti letech zase na rybach
Ryba na fotce: Kapr obecný
[ Seznam všech fotek ]