Dnes bez záběru ale bylo krásně ... Dyje 7

Dnes bez záběru ale bylo krásně ... Dyje 7

Chtělo to aspoň kapříka nebo cejnka :) Všichni rybáři bez záběru i kolem nás...

Hori14, 27.6.2013

Dnes bez záběru ale bylo krásně ... Dyje 7Dyje 6 potěší :)
[ Seznam všech fotek ]