Staňkov

Staňkov
Toto ráno na Staňkově bylo taky nádherný. No není nad to vstávat jako první a mít nahozeno, klid, ranní kávičku, a cigárko. Na tý fotce to není tak vidět ale ta pára šla hodně vysoko. je něco krásnějšího?

eyc, 14.4.2011

NechraniceOčihovStaňkov
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]