A je v .....

A je v .....
... bohužel tohle je zdrcená tvář bojovníka.. Chytáme s bráchou asi 14 let, takže když řekl, že měl dobrých 70, dá se tomu věřit. Bohužel většího kapra jsme už pak "nepotkali".

Kristus, 8.10.2004

NejvětšíA je v .....Ryby se neptají
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]