Jako pěšák na výlovu rybníka bezdrev

Jako pěšák na výlovu rybníka bezdrev

Byl to nádherný rybník a ještě hezčí ryby :-)

floki, 25.11.2009

CandatJako pěšák na výlovu rybníka bezdrevKádiště bylo mohutné cca 40 kádí a 2 mechanické kesery :-)
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]