Zahájení dravci 06/05 Ohře

Zahájení dravci 06/05 Ohře
Toto bylo naše zahájení u mě na chalupě s kamarády rybáři v loňském roce. Vše jsou pstruzi p.a d. Už se nemůžu dočkat co pro nás připraví řeka letos. Já jsem v pravo.

Franta, 7.6.2006

Zahájení dravci 06/05 Ohře
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]