Kapela

Kapela
a tihle nám k tomu všemu hezky hráli....Byli to "Sucháči"

Emroy, 15.2.2006

Tančili všichni 5Kapela
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]