Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nrybomil - Profil | So 15.5.2021 21:29:24

Myší může být v baráku více druhů. Klasická myš domácí, potom se na zimu stahují větší myšice z lesa a nebo občas z pole i hraboši.
Na myšice v chatě mi funguje do pastičky žalud nebo jádro lísky. Na myši domácí šperk, špekem pomazaný nasucho opečený chléb, chleba pomázlý čokoládou, nebo tatranka zakáplá malinovým či jiným sirupem.
Na hraboše placka pečená z otrub nebo obilí.

    Nrybobuch - Profil | So 15.5.2021 9:03:22

    Já veškeré krmení skladuji ve 40l kýblech (od malířských hlinek) s víkem a mám pokoj.

      Nvladěna - Profil | So 15.5.2021 6:24:45

      po zkušenostech jako top nástrahy do pastí je opečený chleba,salám,slunečnice,vlašský ořech a z nouze jsem na chatě používal půlku bojlí domácí výroby-))

        NJ.F. - Profil | Pá 14.5.2021 23:46:19

        Když jsme se nastěhovali, stáli jsme vlastně sami na kraji pole. Pořádaly na nás nájezdy. Po nastěhování jsem rybařinu jen tak navršil do garáže, dodělával jsem půdu, regály, všechno. Po zimě jsem zjistil, že z celé rybařiny si ty svině vybraly muškařskou vestu, broďáky a goretexovou bundu. Rázem jsem tam byl za deset tisíc.
        Kdysi mi kdosi poradil dát do pastičky tabulku čokolády. Funguje to se smrtící jistotou. Jakmile zjistím průnik, nasazuji čokoládu. Čtyři pastičky, do každého rohu garáže jedna. Do rána je většinou vyřešeno.

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 14.5.2021 22:45:31

          Krmivo vždy v plastovém sudu. A od jisté doby i spacáky a ostatní měkké věci...

            Nnumen - Profil | Pá 14.5.2021 21:53:05

            kubah >> slaninu i špek sním raději já 😉😂

              Npirda - Profil | Pá 14.5.2021 21:44:25

              Jednou se mi stalo totéž a od té doby mám vše v plastových nádobách.Dokonce jednou byl ohlodáno i víko,ale přišel jsem na to včas,pootočil jsem ho a už byl klid.

                Nkubah - Profil | Pá 14.5.2021 21:44:24

                numen >> do pastičky je nejlepší pěkně slanina, špek nebo kousek kůže z uzeného...

                Zkušenosti mám z domku s křepelkami - kde je třeba nástraha lákavější než granule a jídlo pro křepelky.

                  Nfheavy - Profil | Pá 14.5.2021 21:35:02

                  Martin M. >> přece nebudó šplhat nahoru dyž to majó u huby ,to dá rozum no né😁😁😁

                    NMartin M. - Profil | Pá 14.5.2021 21:11:08

                    Dokoncil jsem v garazi pruzkum a bohuzel je vsechno jinak. Nedotknute pytle sensasu byly jen ty nahore, dole to byla jedna velka katastrofa.

                      Nfheavy - Profil | Pá 14.5.2021 17:41:53

                      Pindˇa >> hmm 🤣

                        NPindˇa - Profil | Pá 14.5.2021 17:36:50

                        fheavy >> Málo promaštěné futrem😂

                          Nfheavy - Profil | Pá 14.5.2021 17:30:51

                          numen >> no jo už je to davno ale vedle stalo stary Lipno od tokozu a ten měl taky korek a nechutnal jim😁

                            Nnumen - Profil | Pá 14.5.2021 17:11:52

                            fheavy >> musíš jim tam nechat něco lepšího, pak se vyprdnou na korek 😉😂

                              Nfheavy - Profil | Pá 14.5.2021 13:52:53

                              numen >> mně se jednou když jsem ještě bydlel v rod.domku dostali do předsině kde jsem měl udice a jediny co jim chutnalo byl korek z heftu na pstruhovym vláčaku Bando /ještě south korea/na jinejch udicich se toho nedotkli:))

                                Nnumen - Profil | Pá 14.5.2021 10:11:44

                                Martin M. >> tak to ja mam jinou zkušenost. První místo posilovač mvde speciál na plotice. Druhé místo sensas bremes nature. Třetí Walter cheesy. Všechno spíše ostré věci.
                                Pak podběrákové oko, použité. To je taky láká.

                                Když se chci myši zbavit, tak dám do pastičky opečený chléb a lehce ho posypat posilovačem. Nebo granule, to samé. Myši na tom u mě ujíždí.

                                  Nsimak.cz - Profil | Čt 13.5.2021 20:07:32

                                  tomvec >> No vidíš. Přemýšlel jsem co s těma olejovkama budu dělat. Udělám z nich tajnou zbraň na sumce. :-)

                                    NPřemet:-) - Profil | Čt 13.5.2021 18:12:09

                                    Martin M. >> tak tam máte u vás nějaké vybíravé potvory. Mně zas rozkousaly a sežraly prakticky jen Sensasku. A to hlavně slanou řeku a slanýho cejna. Třeba krmení od Browningu se ani nedotkly a halibut pelety zůstaly taky bez povšimnutí... 😀🙈

                                      NDýdý - Profil | Čt 13.5.2021 18:10:19

                                      J.F. >> Díky za reakci na to Lorpio se podívám když už mám od nich futrál na pruty.

                                        NJ.F. - Profil | Čt 13.5.2021 12:34:07

                                        Dýdý >> Ty dvě, co jsou na obrázku (no name), můžeš mít ode mě zadarmo. Když jsem asi potřetí zvedl při záseku prut i s vidličkou, šly do tašky a z tašky do skříně. Jen moje přísné ekologické přesvědčení mi zabránilo hodit je do rybníka!
                                        Ale vážně: Za mě: Přidej pár korun a kup si ty Guru. Jsou super. A jestli se ti nelíbí, protože jsou oranžové, teď půjdou na trh šedé. A v nějakém polském katalogu jsem viděl jejich levnější napodobeniny. Nabízí je Lorpio a MatchPro.
                                        S ostatními nemám zkušenosti, ale bude jich víc, které fungují.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941