Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Ntomvec - Profil | Čt 13.5.2021 11:40:58

simak.cz >> Přidat česnek a máš nadipované myšky na sumce.

    Ncechura09 - Profil | Čt 13.5.2021 11:24:08

    simak.cz >> Měl jsem na chatě 2 flašky oleje. Minerální do sekačky a bio na lištu u pily.
    Flaška s bio rozkousaná a vylízaná do poslední kapky .....
    Cítí to potvory i přes tu plastovou lahev

      NKnecht - Profil | St 12.5.2021 22:15:59

      simak.cz >> hustyyyy! Hezky dobře!

        Nsimak.cz - Profil | St 12.5.2021 21:21:17

        Máte málo hladový myši. Mě na chatě sežraly úplně všechno a pak se samy za trest naložily do oleje.

          NCalex - Profil | St 12.5.2021 20:56:25

          Knecht >> Zdarec, mě jednou myši ve sklepě okousali madla u Šíman Aero a korek na kanárkovi..........Na ryby jsem to nezkoušel.😀

            NKnecht - Profil | St 12.5.2021 16:02:25

            Martin M. >> no nejsem si úplně jist, že rovnice chutná myším = chutná rybám platí nějak univerzálně, ale že do Senzasky nejdou můžu jen potvrdit. Ani do Grosky! A tu ryby celkem můžou, ne? Nicméně červené kaprové od Richarda jsem normálně jako těsto dával do pastiček a odlovil jsem ty sv-i-ně hlodavý ve sklepě do poslední. A že to tam byl silný vrh! Tam bych to nerozporoval. Jinak TTX, Kaastaar a Hi-Pro od MVDE jim také šmakovalo dost hodně. Asi by to chtělo nějaký rozsáhlejší experiment, ale já se nehlásím! Mně to fakt stačilo.

              Njá 2 - Profil | St 12.5.2021 14:57:33

              Martin M. >> Májí rádi lorpio a champion feed, čím levnější tím lepší.
              Sensas ani jeden

                NJozef K. - Profil | St 12.5.2021 7:02:58

                Martin M. >> u mna presne to iste ako cez kopirak. Vsetky komercne krmiva boli nedotknute. Jedine robin red pelety boli trosku ohlodane, ale to mozno 2-3 pelety. Co im najviac chutilo bolo PV1, hlina a aj bentonit, latkovy obal na krmitka a klucka navijaka.

                  NMarNus - Profil | St 12.5.2021 5:01:53

                  Martin M. >>
                  Přesně jak píšeš, myš ve sklepě vynechala vše kromě Sonubaits Gold a Silver. Do každého balení vyhlodala řádnou díru. Vše ostatní ( peletky, Sensas Dark, nějaké Decathlon krmení, rybina od Sonu) zůstalo bez poškození.
                  A nejhorší na tom všem je to, že jsem na ty díry přišel až když jsem si to krmení bral z regálu. Tolik sociálních pracovnic ta myš asi ještě v životě neslyšela. 😁

                    NMartin M. - Profil | Út 11.5.2021 22:24:04

                    V garazi mi probehl bez meho souhlasu klinicky test apetitu hlodavce v zajeti, s jehoz vysledky se jeste jen postupne seznamuji. Zatim jsem objevil 3 hlavni veci, ktere mu nejvice chutnaly, pricemz nabidka pozivatin zahrnovala desitky ruznych vzorku. Kuprikladu krmeni sensas se ani nedotkl. Pelety, boilie a jine masovky taky nic. Dalo by se rici, ze co melo nejakou prichut, tak nezajem. Ale vynechal treba i konopi a repku.... Na pomyslnem tretim miste se umistil pytel prvotridni francouzske hliny. Druhe misto obycejna sucha kukurice. A prvni misto pytel kukuricneho krmeni, co jsem propasoval z Afriky... Jdu do sebe a beru si z toho pouceni, letos to bude vice natural.

                      Nčudlař02 - Profil | Út 11.5.2021 7:12:40

                      Dýdý >> používám už několik let tyhle https://www.parys.cz/cygnet-sada-3-rohatinek-quicklock-butt-rest-pack-of-3-p44639/?cid=12222 na feeder aj na kaprařinu.

                        NKondrakar - Profil | Ne 9.5.2021 20:25:53

                        pytlák >> Já jeden pár, což mi stačí 😉

                          Npytlák - Profil | Ne 9.5.2021 19:46:53

                          Kondrakar >> Mám je taky a úplně na hovno. Nedostanu do toho žádnej prut.

                            NHns - Profil | Ne 9.5.2021 19:21:16

                            Dýdý >> ty od Prestonu jsou naprosto OK . Mám ji a prut v tom parádně drží a korek nikterak netrpí . Je to taková tužší guma a prut se tam dá pěkné zafixovat . Doporučuju .

                              Ncechura09 - Profil | Ne 9.5.2021 18:42:16

                              Dýdý >> neničí. jen to chce fest zakotvený vidle. Sporťáky maj tenčí ručky ale některý je vezmou s sebou.

                                NDýdý - Profil | Ne 9.5.2021 18:25:23

                                Navrc >> Díky za reakci ten catchman je vyprodanej ale budu pátrat.

                                  NKondrakar - Profil | Ne 9.5.2021 15:44:58

                                  Pindˇa >> Aha. Já mám ty, cos tu dával, a ty jsou na ty úzký rukojeti.

                                    NPindˇa - Profil | Ne 9.5.2021 15:34:48

                                    Kondrakar >> Nevi jestli konkretně do těchto zin fisch nebo těch co psal Navrc ty catchman,al ty co mam jsou k dispozici ve dvou velikostech, jak pro korkové pruty nebo pro užší shrink provedení https://www.uhabakuka.cz/produkt/167900/nash-rohatinka-butt-lock-large?

                                      NKondrakar - Profil | Ne 9.5.2021 13:52:23

                                      Martin M. >>. Tady do těch prut s korkovou rukojetí tam nedostaneš.

                                        NMartin M. - Profil | Ne 9.5.2021 13:34:03

                                        Pindˇa >> ok, pak to je dobre vymyslene. Diky.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941