Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NPindˇa - Profil | Ne 9.5.2021 13:26:52

Martin M. >> Nemyslím si.Silou se to nezvedá ona vice přitahuje při stlačení dolů nahoru lehce povoluje.Pokud tedy ty náhražky fungují stejně,jako ty NASH

    NMartin M. - Profil | Ne 9.5.2021 12:50:03

    Pindˇa >> nedostava pak korek na zadek pri zaseknuti, kdy prut z toho sevreni pacis silou a tlacis korek o hrany plastu?

      NPindˇa - Profil | Ne 9.5.2021 12:44:18

      Dýdý >> Mam ji sice od Nash, ale už je dělá kde kdo za par korun tahle za 79 kč

        NMartin M. - Profil | Ne 9.5.2021 12:37:56

        Ale frajerina by byla, kdyby se k prutum dala prikoupit znackova smrstovaci buzirka, nejlepe v barvach znacky nebo na objednavku potistena, ktera by se nasadila na korek a chranila jej v miste vidlicky .... jo aha, ona se tam da nechat ta puvodni, tak zas nic :-)
        http://cz.gh-material-es.com/heat-shrink-tube/anti-skiding-shrink-tube/fishing-tackle-rods-textured-non-slip-heat.html

          NNavrc - Profil | Ne 9.5.2021 12:08:18

          Dýdý >> Guru. Dají se lehce zatlačit, takže ti ryba prut neukradne. https://www.uhabakuka.cz/produkt/66831/guru-zadni-hrazda-reaper-rear-rest-head? Jsou dražší. Pak dělá catchman dobrý rohatinky se zámkem.

            NNovas 16 - Profil | Ne 9.5.2021 12:05:31

            Dýdý >> Ty korek neničí nebo alespoň mně se s korkovou rukojeti zatim nic nestalo.

              NDýdý - Profil | Ne 9.5.2021 11:04:23

              Jaký zadní rohatinky koupit.Protože občas zachrápu i u feedru tak bych potřeboval nějaký pevný zadní rohatinky na korkový rukojeti.Líbí se mi ty od prestonu takový modrý jako se zoubkama ale bojím se o korek.Kdo máte co vyzkoušenýho prosím.

                Nsimak.cz - Profil | St 5.5.2021 18:42:43

                  NMiPo - Profil | St 5.5.2021 18:32:03

                  Mautin >> co třeba v Black Bass a nebo https://www.eshop-tubertini.cz/

                    NMautin - Profil | St 5.5.2021 18:30:03

                    Ahoj vespolek,
                    nevíte, kde by mohli mít vystavené pruty Tubertini? Pokukuji po novém setu a zalíbil se mi od nich TBR lake feeder, tak bych si ho někde rád osahal :) Co jsem koukal po eshopech, tak jen ofiko distribuce ho má.. co mi vyplivl seznam.. Děkuji za každé info : )

                      NMarNus - Profil | St 5.5.2021 12:02:58

                      Martin M. >>
                      To vypadá, že matka vyprovází mladé z hnízda. : ))

                        Nandrei11 - Profil | St 5.5.2021 9:10:07

                        Martin M. >> v Bratislave idu pouzit na komare drony, na tieto co si videl ty to budu mega drony potrebne :D,

                          Nobi2 - Profil | St 5.5.2021 7:58:00

                          To budou ruský komáři .Rusové mají všechno největší , i trpaslíky.

                            Nkubah - Profil | St 5.5.2021 7:50:25

                            Jozef K. >> nene, covid je jen vymyšlen - a západ se chystá zaútočit....

                            A ještě prý ta polní nemocnice v Praze měla být právě pro raněné vojáky - díky poloze u letiště...

                              NJozef K. - Profil | St 5.5.2021 6:51:19

                              kubah >> len aby to nebolo opacne :)

                                N€mo - Profil | Út 4.5.2021 20:08:43

                                Martin M. >> To buď rád, že nesadli na špičku...

                                  Nkubah - Profil | Út 4.5.2021 19:59:25

                                  Martin M. >> ty letí útočit na Rusko...

                                  ( dnes jsem slyšel od našeho řidiče autobusu )

                                    NMartin M. - Profil | Út 4.5.2021 19:44:31

                                    Letos se lihnou obzvlaste velci komari.

                                      Npepson - Profil | Út 4.5.2021 13:48:03

                                      cechura09 >> Ak smiem, tak ja si myslím, že Ma´dari si chytajú na tých svojich akváriach a tam im to funguje (otázka je, čo tam nefunguje). Tie videá z F and H sú pekné, ale vždy hovoria ako preferujú "Intenzívne zarybnené revíry" a "VIP vody". :o)

                                        N.pepé. - Profil | Út 4.5.2021 13:47:57

                                        Jozef K. >> Pěkný proutky. Akorát jim nesedí nějak hmotnost. 360L má 209g a 360M má 189g. Což je teda zvláštní a asi to mají přehozený naopak.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941