Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

fheavy - Profil | So 24.4.2021 19:52:09

Martin M. >> ja osobně mám možnost si vzit z prace mikrometr ale nedělam to,chytam uz nějaky roky stejnej silon a vyhovuje mně tak jak je,nemusim vědět všechno,su skromnej stačí mně když mně to bere..😁😁

    Martin M. - Profil | So 24.4.2021 19:11:34

    Willow >> mam tu ted jen technium invisitec v 0.205 mm a muj mikrometr preblikava mezi 0.20 a 0.21, presneji to zmerit bohuze neumim. Cerne technium mohu zmerit pozdeji. Stejny mikrometr na jinem vlasci jine znacky pro 0.22 ukazuje 0.25mm. Takze to tvoje "0,25 jako prd" by mne zajimalo, jestli to jen tipujes, nebo jsi to skutecne meril.

      Vimpy - Profil | So 24.4.2021 19:01:15

      numen >> prosim ta, ktore vlasce sedia s udavanym priemerom?

        numen - Profil | So 24.4.2021 17:15:35

        kubah >> běžná praxe to není. Myslím že ta doba je již pryč. Jsou vlasce kde to již sedí.
        Ono pak ta nostnost vlasce je samozřejmě vyšší 😉 když je průměr větší 😂
        Nevím jak teď, ale colmik to měl před pár lety podobně. Teď jdem ho dlouho nepřeměřoval.

          Ciffik - Profil | So 24.4.2021 13:35:59

          Willow >> Letos jsem koupil vlasce s údajně kalibrovaným průměrem a oproti původním od stejného výrobce ve stejných průměrech je to na hodech teda znát.

            kubah - Profil | So 24.4.2021 12:10:17

            Willow >> tak běžná praxe...

            U Trabucca jsem 0,205 naměřil na 0,235mm a ještě na přesnějším meridle....

              Willow - Profil | So 24.4.2021 10:08:01

              Martin M. >> Tak ho změř mikrometrem a hlavně se nelekni.!! 0,25 jako prd.

              0,28 má 0,305

                Martin M. - Profil | Pá 23.4.2021 20:31:05

                jpavmrk >> no, nevim jak to plavan myslel, podava to nejak zamotane, ale skutecny prumer by mel sedet.

                  jpavmrk - Profil | Pá 23.4.2021 15:39:53

                  plavan >> aha, to znamena, ze 0,22mm je cca 0,24mm. Diky moc za postreh.

                    plavan - Profil | Pá 23.4.2021 15:14:09

                    jpavmrk >> myslim prumer vlasce i jeho nosnost. Ze jako ta dvacitka trijadro je jako dvaadvacitka monofil

                      jpavmrk - Profil | Pá 23.4.2021 13:26:03

                      plavan >> co mas na mysli tim "predimenzovanej" vlasec? myslis tim kvalitu vlasce jako takoveho nebo to, ze se uvadi 0.22mm, ale v realu je to vic?

                        Lukyn13 - Profil | Pá 23.4.2021 7:41:43

                        Ahoj,
                        zkusím to ještě tady jestli se mi někdo vyjádří.
                        rozhoduji se mezi Drennan Vertex 10ft feeder vs Guru n gauge 10 ft feeder.
                        Je tu někdo, kdo měl možnost oba pruty porovnat, vyzkoušet, nebo je vlastní?
                        Použití 80% menší řeka, náhony, 20% stoják.
                        Všem děkuji za názory a rady

                          plavan - Profil | Čt 22.4.2021 15:48:04

                          jpavmrk >> podle mne je to jedno, zvláště u toho tříjadrového Technia PB. Já si taky objednal vloni 0,22mm a došla mi špulka 2,5km dvacítky. Ale je to předimenzovanej vlasec, tak mi to neva.

                            jpavmrk - Profil | Čt 22.4.2021 15:41:24

                            plavan >> jj, ja si prave objednal na Tropicu skoro 2000m Technia 0,22mm, takze mne to chvilku vydrzi :-) jen jsem nevedel, jestli to delat nejak specialne, kdyz mensi naviny se doporucuji davat do kyble s vodou.

                              plavan - Profil | Čt 22.4.2021 15:36:18

                              jpavmrk >> normálně tu špulku posadím nastojato a nasucho namotám, moc to ani nedotahuju. Byl bys překvapenej, jak je třeba špulka Technia s 2,5km návinem malá.

                                jpavmrk - Profil | Čt 22.4.2021 15:25:58

                                Muzu se jeste zeptat, jak to z tech velkych navinu navijite na navijak? Date normalne celou spulku do kyble a pak nechate oschnout? Nebo postaci mokra houbicka?

                                  Daty - Profil | St 21.4.2021 20:29:21

                                  JDenver >> To je samozřejmě důvod. Ale další už neberu :-). Do konce týdne to určitě dáš :-). Díky

                                    JDenver - Profil | St 21.4.2021 19:50:12

                                    Daty >> Kdepak. Nikde jsem nebyl. Já blbec zapomněl, že nejmladší dcerka slaví v sobotu 15. narozeniny a u toho jsem nemohl a vlastně ani nechtěl chybět.

                                      jpavmrk - Profil | St 21.4.2021 19:10:41

                                      Super, moc diky, pujdu do vetsiho navinu. Aspon me to donuti menit silon casteji nez jednou za 2-3 roky. A jeste muzu vyuzit pro mladyho. Rad slysim, ze po delsim skladovani je vse OK!

                                        simak.cz - Profil | St 21.4.2021 19:06:59

                                        jpavmrk >> Já beru jen ve velkých návinech. V těch menších jen nějaký specifický průměr, který mám na jedné cívce, pouřiju ho 2x za rok a vydrží mi několik let. Nedávno jsem našel zbytek návazcového vlasce starého tak 10 let a normálně ho používám a nezdá se mi nijak horší, než když byl nový.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941