Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Daty - Profil | St 21.4.2021 18:19:39

JDenver >> TAk jak? Už jsi měl ten Vertex u vody?

    Martin M. - Profil | St 21.4.2021 17:12:42

    jpavmrk >> podle mne svuj vlasec prvnim lovem "poskodis" vice, nez rocnim skladovanim doma, takze nejaky ten rok neresim a kupuji velke baleni, tedy pokud uz ten vlasec znam.

      cechura09 - Profil | St 21.4.2021 16:34:21

      jpavmrk >> Mám raději velký náviny. Jednak můj oblíbený má výpadky dostupnosti na trhu a hlavně plním s tím 1x ročně a v případě potřeby po utržení v 0,22 6 navijáků.
      Pokud nejsou na slunku, chvíli vydrží.

        Bery. - Profil | St 21.4.2021 16:01:33

        jpavmrk >> radsi beru 150 ktery menim casteji a vzdy mam na civce pripraveny podmot abych to mel krasne plny.
        Plny civky jednoho návinu davam jen u vlascu 0,25+ kdy ho koupim ve velkem navinu za par korun,vetsinou ty "kaprarske" vlasce.

          jpavmrk - Profil | St 21.4.2021 15:35:55

          Ahoj, rad bych se zeptal, jak nakupujete vlasce? Nakupujete spise mensi naviny (150-200m) nebo nakupujete spis navin do zasoby (600+ m)? Pokud nakupujete delsi naviny, jak dlouho je to safe skladovat, aby se to dalo bez problemu pouzit pozdeji? Moc dekuji.

            fheavy - Profil | Pá 16.4.2021 18:10:11

            marmyš >> jj,s tím nemůžu nic dělat ja můžu jen v sobotu bez ohledu na počasí🤣

              marmyš - Profil | Pá 16.4.2021 16:49:18

              fheavy >> Zítra bude víc hnusně jak v neděli.

                fheavy - Profil | Pá 16.4.2021 16:23:48

                marmyš >> ja jedu zítra,v neděli mam ženohodiny..😍

                  marmyš - Profil | Pá 16.4.2021 15:42:45

                  fheavy >> V neděli Mušov,řeka počká.

                    fheavy - Profil | Pá 16.4.2021 13:09:30

                    marmyš >> kdykoliv budeš chtít a já budu moct,stačí říct.

                      marmyš - Profil | Pá 16.4.2021 12:54:24

                      fheavy >> Kdy vezmeš mě na proud?

                        fheavy - Profil | Pá 16.4.2021 12:39:47

                        marmyš >> to vím,ty pruty s tím nemají nic společného.

                          marmyš - Profil | Pá 16.4.2021 10:15:10

                          fheavy >> Má to na plavanou na kapry a ne do proudu 100 kubíků.

                            Daty - Profil | Pá 16.4.2021 9:14:08

                            Daty >> Tak video už by bylo
                            https://www.youtube.com/watch?v=xXnxXcQz1yg

                              Daty - Profil | Pá 16.4.2021 8:53:08

                              fheavy >> neslibuj :-). Mám v květnu zaplacených 5 dní v Pavlově a asi to musím zrušit, když jsou hotely stále zavřené..

                                Daty - Profil | Pá 16.4.2021 8:51:01

                                MarNus >> Ty mi to neusnadňuješ :-). Jenže ten prut je jak paní Colombová ... navíc není ke koupi, fotek málo, video tuším žádné...
                                Vnímal jsem ho a jsem rád, že o něm (tedy o jeho bráchovi) takto pozitivně píšeš. Byl by jednoznačně nejlevnější. Když jsem vloni v Přerově měl možnost si prohlédnout všechny dostupné feedry, uzavřel jsem, že jedině od Supery výše jsou to pruty pro mne a koupil Guru. Ty nižší řady od Prestonu měly moc silné blanky a byly to takové...bez urážky, jen podle mne, "humpoláčtější" pruty. Proto jsem vážně o Ignisu, při jeho ceně, neuvažoval.
                                Ale Ignis je novinka, třeba je to jiná káva. Mohl by jsi mi příležitostně změřit ten 11 ft feeder nad rukojeti? Pellet Waggler bude myslím silnější, ale pokud by ten feeder měl 9-10 mm, měl by to být OK...Děkuji!

                                  fheavy - Profil | Pá 16.4.2021 6:47:39

                                  Daty >> jednou až přijedeš půjdeš se mnou na proud ..)))

                                    MarNus - Profil | Pá 16.4.2021 6:15:21

                                    Daty >>
                                    Minulý měsíc jsem synovi koupil Preston Ignition 11ft Carp Feeder a musím ti říct, že ač to nerad jako majitel Equise a Supery přiznávám, tak ten prut je za ty prachy parádní. Takže bych po téhle zkušenosti sáhnul po Ignition 11ft Pellet Waggler, kdyby byl skladem a už bych nic neřešil. Dvoudíl, příjemný do ruky, žádné uřvané barvy, štíhlý blank, díky tomu, že je to 11ft, tak se s ním vejdeš i na hůře přístupná místa.

                                      Daty - Profil | Čt 15.4.2021 21:12:39

                                      MKulicka >> JO, to je kyj na velryby :-)

                                        Daty - Profil | Čt 15.4.2021 21:12:18

                                        MarNus >> Jo, já je vnímám. Ta vyšší řada stojí 5 litrů, to vzdoruji, ta levnější si říkám, že bude horší, než ten Guru :-) :-). Nikdy jsem na živo Matrix pruty neviděl, nikdo je tu nemá...Znáš některý z těch 11 ft?
                                        Zase by mi šly k Matrix hlavě se kterou jsme spokojený (dokonce uvažuji i o jejich tyčce).
                                        Ale ony tak jsou jen někde a některé k dostání...ale dokázal bych si je i představit asi...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941