Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

fheavy - Profil | Čt 15.4.2021 19:19:38

MKulicka >> jj taky mam něco v hledáčku ale ještě to nechám být,ať ti proutek slouži👍

    MKulicka - Profil | Čt 15.4.2021 17:31:12

    fheavy >> :) Já už po něm pokukoval dlouho. Ale nechvátal jsem na něj a čekal na nějakou pěknou slevu. Plavačka bude jen občas, ale teď z jara by to mohlo jít pěkně.

      fheavy - Profil | Čt 15.4.2021 17:25:50

      MKulicka >> taky si musíš občas udělat radost..👌

        MKulicka - Profil | Čt 15.4.2021 16:33:51

        Daty >> Já taky pořídil něco na kapře na plavačku, ale drobet větší utahovák:) Jen je potřeba aby už se oteplilo.

          MarNus - Profil | Čt 15.4.2021 15:18:54

          Daty >>
          Zdar Dalí, nasadím ti brouka do hlavy, zde Matrix Pellet Waggler v akci: 😋😋😋
          https://youtu.be/JxA_IGa7w_Q

            JDenver - Profil | St 14.4.2021 23:42:20

            Daty >> Já vím. Jsem dobrodružný tip. ;-)

              Daty - Profil | St 14.4.2021 22:00:55

              JDenver >> To mi zní jako docela dobrodružné, krátký prut a centrepin :-)

                JDenver - Profil | St 14.4.2021 20:53:57

                cechura09 >> Děkuji za odkaz. Znám ale ... viz níže.

                  JDenver - Profil | St 14.4.2021 20:51:41

                  Daty >> Koupil jsem ho k centrepinu takže budu vlastně experimentovat. Jak říkám, dám report.

                  O pouzdru mám bohužel celkem jasnou představu a produkty které jí splňují jsou momentálně všude vyprodané. O nic nejde. Zatím ho budu nosit v tvrdém tubusu.

                    cechura09 - Profil | St 14.4.2021 11:38:53

                    JDenver >> Ten futrál na pruty co doporučuje Daty mohu jen potvrdit. Výborně zpracovaný a vyřešený.
                    https://www.lkbaits.cz/drennan-obal-na-pruty-specialist-double-rod-hardcase/?

                      Daty - Profil | St 14.4.2021 9:28:09

                      JDenver >> Děkuji! Budu rád,když dáš vědět. Jakou to má akci by mne zajímalo a zda ten modrý blank není "moc divoký". Budeš s ním chytat i pellett vaggler? Nebo co s ním zamýšlíš?

                      K obalu:
                      To není problém, kup si Drennan Specialist Double Rod. Mám ho na 11 ft feedry a doporučuji. Ono je momentálně sice mnohde vyprodané, ale určitě se objeví. Když si ho vyhledáš v diskusi Method feeder a vše kolem - bude tam odkaz na podrobnou recenzi s rozměry a fotkama.

                        Vimpy - Profil | St 14.4.2021 2:20:41

                        Prosim Vas, mate niekto taketo puzdro na pruty? https://www.nordfishing77.at/ms-range-prime-holdall-4-1-10227 ? 4 pruty s akymi navijakmi sa tam zmestia? Ultegry 5500 asi nie, ci?

                          JDenver - Profil | St 14.4.2021 1:04:49

                          Daty >> Neměřil jsem to na desetiny ale cca. 13 mm. Řemeslné provedení bez chyby (alespoň jsem žádnou nenašel). Lehký jak pírko. Krásná očka. U vody jsem s ním ještě nebyl ale věřím, že se osvědčí. Snad se k vodě dostanu o weekendu tak Ti dám přesnější report.

                          A teď negativa. Je vlastně jen jedno. Přepravní délka je 165 cm a já na něj ne a ne sehnat pouzdro.

                            Kruan - Profil | Út 13.4.2021 20:02:29

                            Feederman@ >> Nakonec jsem to poresil hrazdou na dva pruty, a dve vetsi rohatinky. Drzak Mivardi s koncovym zavitem uz mam, tak uvidime...mam ale drzak myslim dlouhy..uvidime...

                              Daty - Profil | Út 13.4.2021 18:55:09

                              JDenver >> Prosím Tě, mohl bys mi příležitostně změřit průměr blanku nad rukojeti? A bližší info typu, první dojmy z reálu? U vody už jsi ho měl? Uvažuji o takovém prutu a GURU je nedostupný tak možná bych šel do tohoto, dokud ještě je k mání. Díky za jakékoliv info navíc.

                                Feederman@ - Profil | Út 13.4.2021 17:16:57

                                Kruan >> Tak už asi rovnou počkat na ten nový držák, možná má nahradit ten starý, proto už asi ani nikde není k mání... ale nevím.
                                A už sis pořídil nové kalíšky, tak tam kde to půjde zavrtat žádný držák nebudeš potřebovat, alespoň prozatím😉

                                  rybomil - Profil | Út 13.4.2021 16:40:44

                                  hechtmrk >> mě dostal s těma sikovkama aj.

                                    hechtmrk - Profil | Út 13.4.2021 16:19:21

                                    rybomil >> kdo je připraven, není překvapen :-) Já bych toho našel v batohu taky dost, ale takhle důslednej nejsem.

                                      rybomil - Profil | Út 13.4.2021 12:59:24

                                      MarNus >> docela čumím co všechno sebou tahá...

                                        Kruan - Profil | Út 13.4.2021 8:17:18

                                        Feederman@ >> po tydnu od objednavky mi napsali ze ten drzak Korum (starci model) nemaji...takze hledam dal...nemaji ho snad nikde...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941