Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Eli - Profil | So 10.4.2021 8:04:37

Taky chytám většinou jen na jeden a tento držák je úplně cajk... Dnes jsem výjimečně nahodil druhý na method a taky to jde...

    RK - Profil | Pá 9.4.2021 20:14:42

    simak.cz >> je nás málo jednoprutovejch. Můžu jinak podepsat 😄

      simak.cz - Profil | Pá 9.4.2021 20:07:24

      Kruan >> Já se na ryby dostanu většinou jednou týdně na pár hodin a potřebuju si něco potahat. Proto chytám málo selektivním způsobem a na místech, kde vím, že ryby jsou. A při takovém způsobu se zase ty dva pruty nedají stíhat. S jedním prutem se na to víc soustředím a dělám všechno líp.
      Se dvěma chytám jen občas, když chci chytit něco většího a čekám na pár záběrů za den. Nebo druhý prut vytáhnu, když to moc nebere a zkouším s ním nějaké blbosti, které stejně většinou nepomůžou. :-)

        Kruan - Profil | Pá 9.4.2021 19:57:24

        simak.cz >> to jsem snad jeste nikdy neudelal :) vetsinou chytnu kulove i na dva
        ...myslim, ze kdybych mel 3, tak to bude stejne :)

          simak.cz - Profil | Pá 9.4.2021 19:44:42

          Vimpy >> Já tedy většinou chytám jen s jedním prutem, ale celkem pohodlně se tam vejdou dva.

            Novas 16 - Profil | Pá 9.4.2021 19:31:43

            Vimpy >>nepouzivam sice tuhle ale podobnou na dva pruty a je to ok ale nevim jak je tahle siroka tak aby se tam ty dva pruty vesli

              Vimpy - Profil | Pá 9.4.2021 18:42:15

              simak.cz >> to je asi skor vhodne na 1 prut. Ak chces chytat na 2 tak to nebude idealne... 🤔

                simak.cz - Profil | Pá 9.4.2021 17:34:37

                Kruan >> Mě přijde ještě lepší tohle. Člověk se nemusí rukojetí trefovat do té rohatinky. Při aktivnějším chytání je to pohodlnější. https://www.sarfix.cz/Korum-Any-Chair-Ripple-Arm-d573.htm
                A navíc to jde přímo upnout na nohu bez potřeby dalších adaptérů.

                  vladěna - Profil | Pá 9.4.2021 16:37:45

                  Martin M. >> hm,to mně nedošlo že se jedná o větší a těžší stolečky.

                    Martin M. - Profil | Pá 9.4.2021 16:26:34

                    vladěna >> ano, nektere vetsi stolecky maji pomocnou nohu, take jeden takovy mam. Pokud ti nevadi vaha a rozmery, tak to muze byt rozumne reseni.

                      vladěna - Profil | Pá 9.4.2021 16:21:03

                      Martin M. >> zdar.všiml jsem si na některých videích že někde mají ke stolečku připevněnou takovou pomocnou nohu,to by to převracení mohlo vyřešit.

                        RomanS - Profil | Pá 9.4.2021 15:39:49

                        Kruan >> Je to super, když to nemám mám křeslo daleko od prutů a víc odpočívám než chytám :D

                          Kruan - Profil | Pá 9.4.2021 15:25:16

                          RomanS >> Jooo..to je ono. Diky moc...hned si to jdu objednat. Nebavi me pokazde ssebou tahat Korum River ...a tohle by bylo super...dopredu dve vidle a takle oprene o kreslo...

                            Kruan - Profil | Pá 9.4.2021 15:16:13

                            Martin M. >> Mohu poprosit co je to za hrazdu a kalisky co mas na nich pruty ?. Mam Mivardacke kreslo a presne ten adapter co tam mas...ale chtel bych tuhle hrazdu s tema "kaliskama".Diky

                              Kruan - Profil | Pá 9.4.2021 15:13:26

                              burget >> ja jsem si jednou polozil na stolecek pet lahev a mel jsem vanicku s krmenim..a jak jsem se zvedl, tak se mi to prevratilo :D

                                Martin M. - Profil | Čt 8.4.2021 10:49:17

                                burget >> to by nemel byt problem. Horsi muze byt predni dlouhe rameno na 2 pruty. Ale zalezi kdo ma jak tezke kreslo a jak tezke pruty.

                                  burget - Profil | Čt 8.4.2021 7:20:02

                                  Martin M. >> ještě bych měl dotaz k tomu videu. Pokud na křeslo použiji pouze držák prutů, nebude to mít snahu se převrátit? Nebo to podrží vidličky. Děkuji

                                    sven - Profil | So 3.4.2021 18:45:01

                                    numen >> Ahoj. Ale ty jsi jiná liga :-))
                                    Já chytám převážně stojáky a tam s krmelcem nejdu přes 40g. Většinou jen 30g.
                                    Na tom obrázku je polotovar, který přijde ještě zahnout a zkrátit.
                                    U těch co se prodávají, je ta kulička slabé místo...karabinka se v ní občas šprajcne a pak to může prdnout a s těžkou zátěží tuplem. Když tam přivážeš karabinku za obratlík, tak má krmelec větší volnost pohybu.
                                    Ale jak jsem psal, už to nějaký čas nepoužívám a na průběžku dělám kroucenku po vzoru Martina. Anebo někdy i tu jeho původní průběžku z 0,40. :-) Ale dost používám i patera. Ty kovové také mám ale ty mi bylo líto utrhat, protože od té doby, jsem na ně nikde v eshopu nenarazil

                                      Červené karty: Fish man, 46547513248512348941