Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

numen - Profil | So 3.4.2021 18:23:57

sven >> plastové jsou většinou veliké a při velkých dálkach s těžším krmitkem, se mi stávalo, že jsem je rozlámal.

Jinak mě se snad u těch kovových nestalo abych předřel vlasec.

    bojlisek4 - Profil | So 3.4.2021 10:10:55

    Odpolední feeder

      sven - Profil | Pá 2.4.2021 20:41:58

      nekut >> Díky za radu. Sice už nějaký čas trubičku nepoužívám ale kdybych se k ní vrátil, tak ji určitě zužitkuji.
      Plastové trubičky si dělám sám. Je to hned, parametry podle potřeby a za cenu obratlíku s karabinkou..

        nekut - Profil | Pá 2.4.2021 20:03:30

        Pánové - ne že bych chtěl dělat chytrýho, ale co se týče průjezdů, už léta vkládám - dotlačím - ze strany prutu do trubičky cca 5mm bužírku, která jde tlakem do trubičky. Většinou kouká asi 1mm ven. Vlasec prochází hladce. Účel - co to používám se mi ještě nestalo, abych montáž utrhnul v trubičce, díky tomu že je v ní nacpán písek. Do té úpravy celkem běžná záležitost. Vím že je to funkční, když chci vyměnit průjezd a cvičně to utrhnu, je to vždy uzel, prostě proto, že v trubičce nic není. Dříve to bylo utržené vždy nad uzlem v trubičce...................

          Přemet:-) - Profil | Pá 2.4.2021 13:09:29

          numen >> mám úplně stejnou zkušenost. Měl jsem minimálně od 4 výrobců a všechny se mi rozpadly... A je jedno, jestli Preston a nebo jiná firma... Kolikrát hned při prvním použití... Přestal jsem to používat...

            fheavy - Profil | Čt 1.4.2021 18:57:01

            numen >> však jo dyť sem se inspiroval tam u vás když sem byl s Portym na rybách,ten tvůj vliv u některých věcí je u mně občas vidět 😁👌

              numen - Profil | Čt 1.4.2021 18:52:32

              fheavy >> ono to bude úplně stejné, jestli ten, nebo ten. Mě se rozdělily všechny. Vyzkoušel jsem různé vyrobce.
              Top jsou ty jednolitý.

              Jinak ty veliký gumový rovnátka, nebo rychlospojky u kaprařiny dobry, ale na jemnější chytání.. Ta ryba musí popotahnout vše od obratliku až po rovnátka.🤔🙄

                fheavy - Profil | Čt 1.4.2021 17:31:21

                Rybkin >> jo věřím,asi s tím zachází hrubě..))
                Anebo sou ty činský trvanlivější jak origo ale to nemůžu posoudit🤔

                  Rybkin - Profil | Čt 1.4.2021 16:51:27

                  fheavy >> Já je používám asi dvě sezóny. Zatím se žádnej nerozpadl

                    fheavy - Profil | Čt 1.4.2021 16:49:23

                    Rybkin >> jo jen že vypadá stejně jak preston ,nic proti jen mně tehdy sr. lo že jsem měl ten prujezd na 2 půlky a mezi tím lítal obratlík proto jsem začal používat jiny.

                      MiPo - Profil | Čt 1.4.2021 16:16:37

                      Rybkin >> jo už je mě to jasný, používám toto. Jdu to tvé pohledat a objednat. Zase bude o jeden krám méně 🤪

                        Rybkin - Profil | Čt 1.4.2021 15:56:16

                        fheavy >> Tohle je z Aliexpresu :-)

                          fheavy - Profil | Čt 1.4.2021 15:53:11

                          Rybkin >> ten preston přivěs se mně několikrát rozjel ta modrá část od té černé při použití krmítek 100+,což ten od Matrixu drží je asi z jednoho kusu.

                            Anička 1 - Profil | Čt 1.4.2021 15:14:29

                            Odpolední feeder, 11 ryb za 4 hodinky.

                              Rybkin - Profil | Čt 1.4.2021 15:12:10

                              MiPo >> Milane tady je to trochu vidět. Lepší fotku v mobilu nemám.
                              Ten plast tam drží nafest

                                MiPo - Profil | Čt 1.4.2021 14:40:18

                                Rybkin >> měl jsem obavu že jak za to ryba bude tahat stáhne ten obal. Tak to zkusím

                                  Rybkin - Profil | Čt 1.4.2021 13:23:03

                                  MiPo >> To se nemůže vyvliknout. Konec toho rychloobratliku je schovanej vevnitř

                                    MiPo - Profil | Čt 1.4.2021 12:34:50

                                    Rybkin >> když používáš toto tak už nedáváš žádnou "hadičku" na návazec, nevyvlikne se?

                                      Rybkin - Profil | Čt 1.4.2021 10:47:31

                                      johny1 >> Jo tenhle je od Guru

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941