Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Navrc - Profil | Po 12.4.2021 10:05:34

drvoštěp >> zkus greys v Ravenu. To je 12ft dvoudíl. Taky po něm pokukuji 😀

    karlak - Profil | Po 12.4.2021 10:00:34

    drvoštěp >> ve 3.60m jsem match ve 2dilu nevidel mozna nejaky floating nebo telematch a v 3,30m to se da uz sehnat jemny privlacak ktery zvladne to same

      drvoštěp - Profil | Po 12.4.2021 9:03:37

      Nemáte někdo typ na matchovou dvouděličku 11/12ft na stojáky? Děkuji

        Daty - Profil | Ne 11.4.2021 22:44:32

        simak.cz >> Díky!

          simak.cz - Profil | Ne 11.4.2021 20:54:32

          Daty >> Vyblejsknul jsem ti, jak ten adaptér vypadá na složeným křesle. Dá se s ním pootočit a pak se to dá složit úplně normálně, nic se nemusí sundavat. A pak dvě fotky jak to vypadá se dvěma prutama. Je to jen pro demonstraci, chytal jsem jen s jedním. Kdybych chtěl chytat se dvěma, tak bych si dal dopředu dvě vidličky.

            Feederman@ - Profil | So 10.4.2021 20:37:44

            Daty >> A co ten nový zadní držák od Korum?
            Ten má i tu pěnu nebo i rohatinky...
            Ale je to novinka, ještě se neprodává😁

              fheavy - Profil | So 10.4.2021 20:31:36

              Daty >> normálně ,jen sou možná malinko rozevřeny přední nohy,ale fakt jen nepatrně aniž by to nějak vadilo,a když jdu jenom z vidlama tak to oddělám žadnej velkej problém.

                Daty - Profil | So 10.4.2021 20:25:59

                fheavy >> a slozis ho jak?

                  fheavy - Profil | So 10.4.2021 16:52:47

                  Daty >> 🤔
                  Fox duralite..??))

                    Navrc - Profil | So 10.4.2021 15:22:15

                    Daty >> Já zavrtávačky mám i dozadu, ale ve většině případů použiju hrazdu 😉

                      Daty - Profil | So 10.4.2021 14:26:47

                      simak.cz >> to mi to neusnadňuješ :-) Já bych to na Fox Duralite křesle nemohl nechat. Já často chytám na 2 pruty, tak bych musel mít na hrazdě vzadu rohatinky. Takže to záleží jaké křeslo máš. Uvažuji, zda dozadu nekoupím jen 30 cm dlouhé vidle a bude. Naneštěstí jsou Korumy zase vyprodány

                        Daty - Profil | So 10.4.2021 14:21:33

                        Navrc >> Jo, proto uvažuji o zavrtávačkách.

                          simak.cz - Profil | So 10.4.2021 12:45:51

                          Daty >> Ta pěnová hrazda skoro nic neváží. Určitě je lehčí, než dvě ocelové vidle. Já taky dlouho chytal s vidličkama, ale teď jsem zakotvil u kombinace vzadu hrazda, vpředu vidlička. S tou hrazdou je chytání o dost pohodlnější.
                          Ten adaptér se nutně sundavat nemusí. Já ho nechávám na noze trvale a křeslo normálně složím.

                            Navrc - Profil | So 10.4.2021 11:20:53

                            Daty >> Já mám zadní hrazdu hlavně kvůli tomu, že zapichnout rozumně vidle je někdy dost oříšek. Ty přední většinou dobrý, jdou do břehu a tam je vlhko a měkko, ale zadní vidle většinou do ušlapanýho fleku. Další věc jsou třeba kamenné, betonové břehy.

                              Martin M. - Profil | So 10.4.2021 10:44:23

                              Jinak mam i tu penovou potvoru a po cca 5 letech uz to neni zadna parada, ten molitan casem dost degraduje.

                                Martin M. - Profil | So 10.4.2021 10:41:52

                                Daty >> mas pravdu. Pokud dokazes zapichnout 4 vidle tak ti zadni hrazda nic neda, mozna jen nejakou estetiku. Ja to tak resim i proto, ze nenosim sadu vidlicek, ramen a hraz na kazdou situaci. Beru 2 vidle, 1 rameno a zadni hrazdu a holt tu zadni hrazdu mam pak vsude.

                                  Daty - Profil | So 10.4.2021 10:34:04

                                  Tak jsem se neudržel a zareaguji na tu zadní hrazdu na křesle :-) Dlouho jsme ji chtěl a vybíral. A nakonec došel k závěru, že 4 vidle, jsou lepší, než 2 vidle a hrazda+adapter.
                                  Protože jsou lehčí, adapter nemohu nechat na křeslu, protože bych ho nesložil.
                                  2 zadní vidle mi udělají to samé, co ta hrazda.

                                  Nějak mi prostě ten přínos hrazdy (natož rohatinek na hrazdě) vzadu není jasný.
                                  Snad jedině nějaké ušetřené vteřiny, při závodech, kdy nemusím kouknout kde je rohatinka a jen odložím prut...ale já nezávodím a i když berou jak z partesu, tak mne to neomezuje, když neberou a chci chytat aktivně přehazuji min po 5ti minutách, takže nějaká setina sekundy :-) nehraje roli.

                                  Chytám se koupit nové drahé vidle, tak pokud mi nějaké jiné výhody zadní hrazdy na křesle unikly, sem s nimi :-)

                                    KOVKA1 - Profil | So 10.4.2021 10:22:49

                                    Eli >> máš to pěkný!

                                      Eli - Profil | So 10.4.2021 9:55:54

                                      Ciffik >> jj, skvělé pruty... Mám 3,9 a 3.3...

                                        Ciffik - Profil | So 10.4.2021 9:51:29

                                        Eli >> Browning sphere? Jak jsi s nimi spokojený?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941