Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

johny1 - Profil | Čt 1.4.2021 9:14:31

Rybkin >> a ještě jeden dotaz, to máš rychlo výměnný otevřený obratlik na výměnu navazcu, něco jako Korum camo turbo bead? Dík

    fheavy - Profil | Čt 1.4.2021 6:21:44

    numen >> jo ty kovový mám od tebe,občas je používám bez ohledu na pravěk😁👌

      numen - Profil | St 31.3.2021 22:09:26

      johny1 >> do určitých metrů se nemota skoro nic. Kolem 100 m a více je to úplně jiné. Musíš mít vše super navázáné jinsk se to mota. Pokud použiješ delší navazec 80cm. Tak je to velká škola.
      Dá se to obejit, ale tady na Mrk to nemají radi. Kovová průběžka, delším dolů. Hodíš i metrový fous 😉

        pytlák - Profil | St 31.3.2021 22:05:14

        johny1 >> Chytal jsem vloni párkrát s těma long distanc krmítkama na 3 lbs kapráku na 120m a měl jsem je v karabince, pak korálek, malej obratlík a návazec 0,24 vlasec a něco menšího pod háčkem. Nemotalo se to vůbec, ale dvakrát povolil ten tlustej zakrympovanej silon na tom krmítku. Krmítko Delphin. Chytat na 90m na červy na háčku je podle mě blbost.

          simak.cz - Profil | St 31.3.2021 19:48:54

          plavan >> Pro mě je hokejka pravěk feederu a jsem rád, že už to nemusím používat. Kdybych zjistil, kdo vymyslel kroucenou montáž, tak mu pošlu stovku, aby si koupil něco hezkýho. :-)

            RK - Profil | St 31.3.2021 19:08:00

            cechura09 >> manželka je v přechodu, je na mne ošklivá. Na rybách jsem byl, ale je to urputná bída. S kámošem tě hodně probiráme😄
            Kdyby tu byl Cechura , jestli by něco lapnul.
            Jinak hezké svátky Jirko.

              fheavy - Profil | St 31.3.2021 18:34:59

              plavan >> zahnutá kovová uplně vpoho.

                johny1 - Profil | St 31.3.2021 18:28:01

                Rybkin >> Super, vyzkouším a jestli se mi bude motat, tak to bude v rukách 😁😁😁...

                  plavan - Profil | St 31.3.2021 18:01:55

                  jenže jakou hokejku použít ? Ta zahnutá nechce jezdit po napnutém kmenu a do té rovné se chytá špína z vody a vlasec čase o tu špínu dře :-))))) A taky by mi už dneska trochu vadila ta trubička při nabíjení krmítka. Dost často používám menší kyblík na krmení a ta trubička mi trošku zavazí, když do 2 litrového kyblíku dávám plnit krmítko.

                    cechura09 - Profil | St 31.3.2021 18:01:19

                    RK >> Taky tě rád vidím. Už jsi letos smočil ?? .......:))

                      Rybkin - Profil | St 31.3.2021 17:59:18

                      johny1 >> Silný 0.18 a víc délka dle potřeby. Na stojaku 30cm a na řece klidně metr

                        johny1 - Profil | St 31.3.2021 17:55:02

                        Rybkin >> Jak silný a dlouhý navazec takhle používáš? S krocenkou nemám problém cca do 70 m, ale jak jsem to včera pral o cca. 15 m dále, už procenta zamotani se mi o hodně zvýšila. To jsem házel červy na háčku, takže žádná selekce s nastrahou mimo háček.

                          Willow - Profil | St 31.3.2021 17:51:16

                          Bery. >> Když dáš 0,22 FC jako fous a háčkem ven to i s červy upevníš PVA páskou nebo nití,tak to bude v poho.Občas na Pastvinách jedu do 12metrů...a tam musíš i s MF krmitkem a více vody do krmení,spíše lehká pasta.😉

                            Willow - Profil | St 31.3.2021 17:45:04

                            Martin M. >> Nemusíš...😁 stačí dobrý FC vlasec.
                            Tzn . drát.

                              fheavy - Profil | St 31.3.2021 17:33:58

                              Martin M. >> jasný jen že se mně to tak často nikdy nestalo 4x po sobě na obě hůlky,to už bylo mooc))jinak bych ti takovej celkem primitivní dotaz nepsal..🤣

                                Rybkin - Profil | St 31.3.2021 17:29:31

                                Martin M. >> Je fakt že nějake slabé návazce úplně nepoužívám

                                  Bery. - Profil | St 31.3.2021 17:28:25

                                  Willow >> neopravoval.
                                  Nezustane,kdyz si to zkusim s aktualnim krmitkem,hackem a krmenim

                                    Bery. - Profil | St 31.3.2021 17:26:56

                                    Dědek >> zalezi na tom jak zmacknute mas krmeni. Věřím ze to doleti a placnuti o hladinu to vyrazi.
                                    Ja takhle daleko s feederem nikdy nehazel,znam to zkratsich vzdalenosti a no problem.

                                      Martin M. - Profil | St 31.3.2021 17:26:01

                                      fheavy >> ono kolikrat staci, aby ta ktoucenka byla nejak pomackana po predchozim zamotani a uz se to furt mota.

                                        fheavy - Profil | St 31.3.2021 17:25:39

                                        Martin M. >>jasný taky jsem to udělal,jen mně zajímalo jestli má na to tak zásadní vliv o něco větší hloubka,ale asi jo,chápu že na tenhle způsob je lepší delší navazec..

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941