Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Martin M. - Profil | St 31.3.2021 17:24:40

Rybkin >> znam par lidi, kterym se ani takto jednoducha sestava emota. Asi to umeji jinak nahazovat. Vetsine lidi se to bude motat. Nebo musis dat hodne silny navazec.

    fheavy - Profil | St 31.3.2021 17:23:48

    cechura09 >> no měl jsem to stejny co na tom mušově a tam se to stalo 1x z x..

      Martin M. - Profil | St 31.3.2021 17:23:09

      fheavy >> na tak kratke navazce si musis najit jinou sestavu, method nebo helikopteru.

        fheavy - Profil | St 31.3.2021 17:22:34

        Rybkin >> další možnost 👌

          fheavy - Profil | St 31.3.2021 17:20:57

          RK >> klasické 4žebro anebo hokejku s karabinou.

            Rybkin - Profil | St 31.3.2021 17:20:43

            Nejraději používám klasiku. Průjezd s karabinou, speed bead a návazec. Nepamatuju si že by se mi to za posledních pět let někdy zamotalo

              RK - Profil | St 31.3.2021 17:20:16

              cechura09 >> a za druhé, proč bejt jemnej, když to pereš daleko a hluboko.To vlastně ani nejde....😄Kor když chytáš pod háčkem.
              Jinak zdravím Jirko.
              Je milé, že ,,medvědi" přežili zimu a těší se ,,na tah lososů"😄

                Willow - Profil | St 31.3.2021 17:19:19

                RK >> A Ty víš kterou stranou dopadne na dno??
                Nebo Sheldon a Teorie Velkého třesku..????

                  Dědek - Profil | St 31.3.2021 17:16:39

                  RK >> však to je nejlepší krmítko a také to s ním pěkně daleko lítá...

                    cechura09 - Profil | St 31.3.2021 17:16:20

                    Bery. >> do některých distance košíků se to snad ani zapíchnout nedá....

                      Willow - Profil | St 31.3.2021 17:16:10

                      cechura09 >> A nebo E struna 52 z kytary.....😁😁😁😁😁

                        RK - Profil | St 31.3.2021 17:15:29

                        Dědek >> já teda Jardo a Karle nemyslel toto. Ale klasické čtyřžebro s trubičkou.Tomu nelze vyčíst nic😄

                          cechura09 - Profil | St 31.3.2021 17:15:03

                          fheavy >> To je tím že chceš zkoušet jemnotu, kterou nemáš natrénovanou.
                          50ka by se ti nemotala ... :)

                            Willow - Profil | St 31.3.2021 17:13:11

                            Bery. >> Zůstane Ti viset háček v krmítku.!!
                            Ty jsi opravoval...?
                            Souhlasím a za tím Pva si stejně stojím.

                              Dědek - Profil | St 31.3.2021 17:12:53

                              RK >> Já mám těch hokejek doma plnou krabičku. Už jsem to léta nepoužil. Třeba je to chyba :-))

                                RK - Profil | St 31.3.2021 17:11:53

                                fheavy >> a nebo tak😄

                                  Dědek - Profil | St 31.3.2021 17:11:32

                                  Bery. >> myslíš, že by to ten švih na těch sto metrů, i ten let vydrželo?

                                    Dědek - Profil | St 31.3.2021 17:10:22

                                    fheavy >> jo, tak bych to udělal i já, vyměnil ho za to famózní method krmítko zinc, od Mivardi. :-)))

                                      Bery. - Profil | St 31.3.2021 17:09:52

                                      johny1 >> do krmeni. Treba pres pletivo. Raminkem napred aby si hrot mel venku.

                                        johny1 - Profil | St 31.3.2021 17:08:10

                                        Bery. >> Jak to myslíš? Distance krmítko se spodní zátěží ve tvaru kapky, nevím kam bych ten navazec zapichl...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941