Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 17:05:34

RK >> asi to tak příště udělam dam hokejku a nazdar..))

    Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 17:04:48

    Dědek >> potřeboval jsem kratší,vyřešil jsem to po pár nahozech výměnou za metod krmelce.

      NBery. - Profil | St 31.3.2021 16:44:18

      johny1 >> zapichnul bych hacek do krmitka. Uz za krále Bobka jsme to delali aby se nam navazec nemotal do krmelce.

        NRK - Profil | St 31.3.2021 16:36:04

        fheavy >> já to bouchám Karle na klasické krmítko s trubičkou. A nikdy se nic nemotá. Klasickej ,,košík" používám na ,,normální hloubku a vzdálenost." Což uznávám, nejni odpověď na Tvoji otázku. Možná spíš, nápověda😄

          NDědek - Profil | St 31.3.2021 16:31:05

          fheavy >> neměl by ten návazec na té kroucence (pod kroucenkou) být delší, aby se ti to nemotalo?

            Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 16:11:51

            Martin M. >> jo a ještě se zeptám minuly týden jsem chytal s kroucenkou 0.20 kmen cca 10cm,navazec 10-15cm fireline 0.12 háček 10ka A1 team feed. S přívěsem na přehradě hloubka cca 4m furt se to motalo měsic předtim stejná sestava na Mušově hloubka možná o 1m mín a nemotalo se nic přivěs jsem měl ten matrix strong a krmitko mensi košík 40g,vše stejný ??

              NMartin M. - Profil | St 31.3.2021 15:59:08

              fheavy >> vubec. Resp stejne casto jako s jinyma krmitkama :-)

                Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 15:12:57

                MKulicka >> aj tak sa dá,akorát musíš mít matrix výbavu😁😁

                  Njohny1 - Profil | St 31.3.2021 15:04:56

                  Willow >> Hmm, to by taky šlo, sice při představě frekvence cca. nahozu každých 10 až 15 min....

                    Njohny1 - Profil | St 31.3.2021 15:02:28

                    MKulicka >> Mrknu, helikoptéra mne taky napadla, ale co z průběžných montáží? Když dám čistě jen kratší navazce ze slabšího fluocarbonu a převlek proti zamotani.

                      NWillow - Profil | St 31.3.2021 14:59:51

                      johny1 >> Máš Pva nit?? Přivaž návazec ke krmítku a nic se motat nebude.A funguje to.!!

                        NMKulicka - Profil | St 31.3.2021 14:56:34

                          Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 14:54:34

                          janzo >> jj ono těch různých přívěsů a karabinek je dnes hodně jen si vybrat tu správnou,to co dával MM tak na stojaku dávám,ale tam většinou používám slabší vlasec a menší zátěže ,na řece to mám holt trochu jinak.))

                            NOndřej Macků-Maca - Profil | St 31.3.2021 14:53:24

                            johny1 >> helikoptéra

                              NMKulicka - Profil | St 31.3.2021 14:52:50

                              johny1 >> zkusil bych helikoptéru

                                Njanzo - Profil | St 31.3.2021 14:43:04

                                fheavy >> OK, vďaka za odpoveď .-)

                                  Njohny1 - Profil | St 31.3.2021 14:40:40

                                  Zdar borci, poradíte mi montáž pro nahazovani na vzdálenost cca. 90m s distančními košíky. Včera jsme zkoušel kroucenka cca. 15 cm z fluocarbon plus navazce z 0,22 mm Assa a cca. v 50 % jsem montáž stáhnul zamotanou na vlasci nad košíkem. Nahazoval jsem čistě jen červy na háčku vel. 10... Takže buď někde dělám chybu při náhozech nebo potřebuji vyladit montáž. Košíky používám na Korum bands zaveskach. Vím, můžu chytat MF, ale chci si porovnat funkčnost jak košíku, tak i MF. Na kratší vzdálenost se stejnou montáží prakticky nemám problém.

                                    Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 14:40:31

                                    janzo >> do vlasce ne ,ale Quick silver to lehce prořizne ale středem je kov takže té pletence je to jedno ta co používám se nepoškodí,a na slabší vlasec to nepoužívam.

                                      Njanzo - Profil | St 31.3.2021 14:35:05

                                      fheavy >> Ahoj, z akého materiálu je ten krúžok, ten jazdec? Je to plast? Nezarezáva sa do toho vlasec?

                                        Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 14:28:58

                                        Martin M. >> nemota se ti někdy návazec přes tu gumu či krmítko?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941