Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 14:24:08

Martin M. >> jo někomu můžou vyhovovat,já to s tím plastem používám hlavně brzo zjara anebo už skoro v zimě,co se týká sensas krmitek tak ty nemám takže nedovedu říct,
Během sezóny na řece používám z 90% už tohle abych nemusel přemýšlet o karabině či obratlíku✌

    NMartin M. - Profil | St 31.3.2021 13:28:31

    fheavy >> ona ta debata o karabinkach je dost o nicem, kdyz nevime, kdo jak velke karabinky zkousel a znicil a pri jakem pouzivani. Pro to moje cudlareni s krmitky do 130g mi ta prvni verze, co daval willow, v te moji oblibene velikosti nikdy neselhala. Neselhala mi ani kdykoliv jindy s daleko tezsimi krmitky ci jinych brutalitach, ale takovych pokusu nebylo tolik, abych za to zde daval ruku do ohne. U tech z tveho obrazku mne stve, ze je nejsem schopen rozumne nasadit na krmitko s gumovym krouzkem (sensas krmitka).

    Jinak teda tyhle obratliky s plastem temer nepouzivam, radeji velky obratlik.

      Nskroby - Profil | St 31.3.2021 12:33:46

      fheavy >> jasný

        Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 11:21:46

        skroby >> tak záleží na celkové sestavě a podmínkách kde chytáš,se 150g krmelcem většinou pod 28ku nejdu,když dávám slabší kmen tak i menší zátěž /většinou/

          Nsimak.cz - Profil | St 31.3.2021 11:19:44

          fheavy >> Jojo, na těžší sestavy mám v zásobě taky ten typ, co jsi posílal ty. Akorát že já většinou chytám s krmítkama do 50g a tam je nutně nepotřebuju.

            Nskroby - Profil | St 31.3.2021 11:13:36

            fheavy >> takový kmen nepoužívám, ale ještě se mi to nestalo, asi jsem měl štěstí

              Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 10:52:31

              skroby >> tak když používám na řece kmen 30 a víc +150g košík tak bych z té karabiny udělal kus rozehlýho drátu,a už se mně to stalo.

                Nskroby - Profil | St 31.3.2021 10:30:36

                fheavy >> já ten typ co dával Willow používám nejraději, akorát teda s klasickým obratlikem a dávám je i na 150g krmítka

                  Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 10:08:43

                  simak.cz >> ty co dával Willow jsou dobrý na lehčí krmitka,na těžší jsou lepší ty pevnější viz.můj obrázek vyzkouseno a potvrzeno z reálu mnou při použití košíků 40-150g,ty slabší tak do 60g max.

                    Nsimak.cz - Profil | St 31.3.2021 7:48:36

                    Willow >> Tyhle karabinky mají ze všech vyráběných nejhladší povrch, a tím pádem je u nich nejmenší riziko zamotávání. Já je používám (s klasickým obratlíkem) a krmítko mi ještě neuletělo.

                      Nfheavy - Profil | St 31.3.2021 7:12:49

                      Willow >> musíš vybrat ty správný 😁

                        NWillow - Profil | St 31.3.2021 6:23:52

                        Za tu cenu..75kč by tam mohly být lepší karabinky.

                          Nfheavy - Profil | Út 30.3.2021 19:29:02

                          numen >> mam počítadlo Spro a měří dobře,na některé špulce technia jsem měl samolepku po 300m /nebo jina 100kova míra už nevím přesně/a tam to odpovídalo s počitadlem do cca 2-3m takže na navíjení vpoho.

                            Nnumen - Profil | Út 30.3.2021 18:34:29

                            Ciffik >> kluci postupně uklízím rybařinu a to počítadlo by tam mělo být. Tak ho když tak natočím.
                            Kdysi jdem si ho koupil, pro orientační měření na závodech. Po pár vyzkoušení, leží někde... Zapomenuté.
                            Třeba ho již vytunili, ale vypadá pořád stejne.
                            Zlaté klipovací tyče.

                              Nsven - Profil | Út 30.3.2021 12:32:36

                              fheavy >> jj to taky :-))

                                Nfheavy - Profil | Út 30.3.2021 12:10:08

                                sven >> anebo kolečko/špulka/do kapsy a žížaly po cestě))

                                  Nsven - Profil | Út 30.3.2021 11:49:29

                                  fheavy >> Zlatý časy, kdy člověku stačil jeden bambusák a žižaly v plechovce od okurek :-))

                                    Nsven - Profil | Út 30.3.2021 11:47:48

                                    vladěna >> Jj. Loni jsem si už koupil rudlík na vercajk :-))))

                                      Nfheavy - Profil | Út 30.3.2021 10:59:41

                                      sven >> hmm no ten sportex futral 150ka je trochu těžší ale o 2 třídy bytelnější než catchman a hlavně nema tak blbě zipy..))
                                      Nakonec budu nosit winklepicker v ruce 😁

                                        Nvladěna - Profil | Út 30.3.2021 10:37:43

                                        sven >> ani nemluv.každý rok jsou ty věci těžší-))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941