Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

sven - Profil | Út 30.3.2021 10:32:45

fheavy >> Nojo Kájo, Ty jsi ještě mladý kolík v rozpuku :-)) ale my důchodci, my už musíme zvažovat každý deko :-))

    fheavy - Profil | Út 30.3.2021 10:24:18

    vladěna >> hmm i takový jsou mezi námi😁😁

      fheavy - Profil | Út 30.3.2021 10:23:33

      sven >> jo pokud chceš mít dobře chráněný pruty tak to něco váží))

        sven - Profil | Út 30.3.2021 9:30:58

        fheavy >> Ahoj. No to snad dá rozum :-)))
        Ale výrobce je nemyslící paznecht, protože mu nic konstrukčně nebránilo, protáhnout zipy až přes vrchol pouzdra. Jako to mají i jiné firmy. Takhle musí být pouzdro zbytečně delší a zákonitě i těžší.. už tak je těžké, jako samice tura domácího...

          Dědek - Profil | Út 30.3.2021 9:24:34

          Ciffik >> Nevím, ale nemám pocit, že by to počítadlo kroutilo vlasec...

            janzo - Profil | Út 30.3.2021 9:08:13

            Ciffik >> Mne sa nezdá, že by to krútilo vlasec, ale môže byť, že áno. Mám aj počítadlo od Rapaly a tam sa nedava vlasec na takúto kladku, ale sa len pripne. Takže tam určite nedochádza ku žiadnemu krúteniu. Ale ešte som ten Rapalácky moc neodskúšal, mám ho nový. Musím ho odskúšať, otestovať..

              vladěna - Profil | Út 30.3.2021 8:26:15

              fheavy >> potkal jsem jednoho co měl futrál asi metr a pruty mu čouhaly snad padesát centimetrů ven.na otázku co ho vede k tomu to tak nosit odpověděl,to je dobrý hlavně že to má kšandy-))

                fheavy - Profil | Út 30.3.2021 7:00:56

                sven >> v tomhle máš pravdu ale pokud má kolega futral 125cm tak logicky prut s přepravní délkou 127cm by tam neměl jít ani matematicky a ani prakticky ne?
                Jedinè by musely mít cca 5cm odchylku u futralu ale to spíš ne a k tomu ty zipy takže asi nic..

                  Ciffik - Profil | Út 30.3.2021 6:23:48

                  numen >> Viz můj příspěvek níže, ověřeno několikrát na 150 m návinech. Max. odchylka 3 m (zpravidla 1 m). Ale je to tak, jak píše @janzo - musí tím jít napnutý vlasec. Mám však zato, že jej při návinu zbytečně nakroutí... hledám tedy jiný způsob odměřování z větších cívek.

                    janzo - Profil | Po 29.3.2021 23:57:56

                    numen >> No, to je celkom zvláštne. Lebo ja som si to x krát overoval a meria mi to celkom presne. Treba si dávať pozor na to, aby bol vlasec na tej kladne dostatočne napnutý. Keď preklzuje, tak tam samozrejme vzniká odchylka v meraní.

                      sven - Profil | Po 29.3.2021 23:14:18

                      Growler >> jj. aha, s krytkami jsem nepočítal :-))

                        Growler - Profil | Po 29.3.2021 22:56:56

                        sven >> Ahoj ,tenhle tvůj fígl jsem tu četl už dřív a používám ho.Ale s neoprénovýma krytkama už to jde o něco hůř,ale jde.A opatrností nic nezkazíš.Jinak futrál je fajn,za tu cenu určitě!

                          MKulicka - Profil | Po 29.3.2021 22:49:15

                          sven >> :)))

                            sven - Profil | Po 29.3.2021 22:38:13

                            MKulicka >> Já se dohadoval s pošťákem, že to není můj balík, že můj musí být 3x delší :-)))

                              MKulicka - Profil | Po 29.3.2021 22:34:40

                              sven >> To mě poprvé dost vyděsilo:)

                                sven - Profil | Po 29.3.2021 22:31:36

                                MKulicka >> Ten futrál umí i překvapit. Třeba když mi přišel v balíku, půl krát půl metru :-)

                                  MKulicka - Profil | Po 29.3.2021 22:26:16

                                  sven >> jj, přesně tak, takhle tam jdou pěkně i pruty které jsou už dost natěsno.

                                    sven - Profil | Po 29.3.2021 21:48:53

                                    Growler >> Ahoj. Jen malá technická ..
                                    Na vkládání prutů do Catchmana, mám osvědčený fígl .-)
                                    Spočívá v tom, že prut do pouzdra zasuneš nejprve do vrchní části až na doraz a potom už snadno vložiš jeho spodní část, do spodní části pouzdra.
                                    Vyjímání prutu obráceně.
                                    Nejprve posunout prut v pouzdru až do vrchní části a prut vyjmout za jeho spodní část.
                                    Pokud je pouzdro alespoň o 6cm delší než prut, jde to snadno a lehce.
                                    Viděl jsem některé kolegy, jak se snaží otvorem v zipu, nacpat do pouzdra prut najednou..
                                    To je zralé buď na zlomení špice nebo roztržení zipu .

                                      numen - Profil | Po 29.3.2021 21:46:44

                                      janzo >> mam ho někde hozené, rozdíl na 80m i třeba 20m....

                                        fheavy - Profil | Po 29.3.2021 20:37:12

                                        svaro >> jak píše kolega ty zipy nejsou až nakonec..

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941