Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 23:01:41

usak >> chce to ty světlejší. Ono když si je doma vyrábím, tak se jedná o pěknou piplačku. Udělat si dva litry pěkných kukel, to chce kumšt. Ne vždycky se mi to podaří, ne vždy má dost trpělivosti...

    usak - Profil | Út 30.3.2010 22:36:03

    KóĎA >> budu je sbirat a pak ti jich poslu kybl :) ja nevim, mi nejak nefungujou, nebo jim neverim....waw Bayern!

      RADYNEK - Profil | Út 30.3.2010 22:31:00

      KóĎA >> nebo taky kombinace

        KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 22:28:20

        usak >> já už z kukel vůbec nepláču. Na háčku jsou výtečné, někdy si troufám říci, že i lepší než červi.

          usak - Profil | Út 30.3.2010 22:02:05

          mexik >> no v lednicce toho slunko moc nenadela-mame laciny bily-neprusvitny model :)

            RADYNEK - Profil | Út 30.3.2010 21:58:19

            jirka mz >> co Čikovec, přijdeš?

              RADYNEK - Profil | Út 30.3.2010 21:57:40

              Juraj >> ok, upřesňuji pro pomalejší "dát si po hrbu"

                RADYNEK - Profil | Út 30.3.2010 21:56:35

                usak >> barevní mi vydrží nejmíň, to souhlas. Dneska prefeorovali červenou barvu.

                  Juraj - Profil | Út 30.3.2010 21:55:58

                  RADYNEK >> Do hrbu to já si umím dát. To zas jo! :-))

                    RADYNEK - Profil | Út 30.3.2010 21:54:05

                    Juraj + jirka mz + Papin: možná by bylo dobrý, kdybyste vzali ty svoje hůlky a dali si po hrbu někde v lese. Už to ho fakt nechte a běžte k vodě.

                      mexik - Profil | Út 30.3.2010 21:51:56

                      usak >> nesmíš je nechávat na sluníčku..:o)))

                        usak - Profil | Út 30.3.2010 21:46:52

                        KóĎA >> me prijdou nejvetsi lemry zluti a oranzovi:o) cervenobily mix je ok. Obecne mi ale prijde ze se posl.dobou kukli nejak rychle :(

                          jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 21:09:59

                          Juraj >> no mezi AX a BX moc rozdílů asi nebude nejspíš jen v barvě

                            Juraj - Profil | Út 30.3.2010 21:08:06

                            jirka mz >> Copa já vím jestli AX nebo BX. Náklady se mi zase šplhají kam nechci, tak jsem to vyřešil zápůjčkou. S dvěma proutky se to prostě odchytat nedá Musí se toho kupovat moc, tak jsem si takle trošku odlehčil.

                              jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 21:08:01

                              KóĎA >> satá pravda, já nějak nemám důvod kupovat tuhý pruty, na co? na ty naše potoky? a když bych náhodou někdy chytal na větší vodě (řece) tak bych věděl co pořídit

                                Juraj - Profil | Út 30.3.2010 21:05:24

                                KóĎA >> Jo tam to nevadí, ale stejně to moc nemusím.

                                  jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 21:05:18

                                  Juraj >> a do p..... teď sem málem dostal infarkt :-o ty a shimano? a rovnou BeastMaster, jak se s k němu dostal? jo a máš AX, nebo BX? či snad tu původní verzi bez označení?
                                  já mám taky nějaký ty nový žvejky , se speedem AX medium sem na mušově chytal i docela daleko asi tak 30m ke koncu i možná víc a nebyl problém

                                    KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 21:04:58

                                    MIPS >> mabode - 30.3.2010 20:58:48 >> asi záleží na dodavateli. Ale barevní obecně vydrží méně. Alespoň podle mé zkušenosti. A na truc mí oblíbení červení nejméně :-)

                                      Papin - Profil | Út 30.3.2010 21:04:06

                                      Juraj >> též v letošní sézoně budu mít beasta v lightu ve výbavě:-D

                                        Juraj - Profil | Út 30.3.2010 21:04:01

                                        MIPS >> mabode - 30.3.2010 20:58:48 >> Budu hádat. Máš je od Mila?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941