Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 21:03:48

Juraj >> na ty "vaše" potůčky to musí být ok :-)))

    Juraj - Profil | Út 30.3.2010 20:59:05

    jirka mz >> Teď se chytni křesla a pevně se drž. Letošní sezonu budu mít v závodní výbavě beasta v mediu. :-)

      mabode - Profil | Út 30.3.2010 20:58:48

      Mám dotaz ohledně červů.Pořád mi přijde že když koupím barevnej mix červů,tak jsou ty barevný oproti klasickejm přírodním takový líný...Jenom zdání nebo je to tak fakt?díky:-)

        mexik - Profil | Út 30.3.2010 20:58:39

        ERV. >> jj, něco zvažuji na příští rok..tak uvidíme, jak se to vyvrbí..:o)

          jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 20:57:24

          KóĎA >> KóĎA>> no o je fakt, a jak jsem psal každý pruit si svého majitele najde, takže když někomu nevyhovuje ten či onen, ale není důvod jej nazývat "špatným prutem" :-)

            ERV. - Profil | Út 30.3.2010 20:57:11

            mexik >> Mohu jen doporučit! ERV.

              jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 20:54:51

              Juraj >> no třeba ty velký fazole ty nejsou zrovna nejlehčí, a co teprv často zminovaný rajčata, pod tím by se ti ten hyperlop ohnul do pěkný paraboly, což je nežádoucí.

                Papin - Profil | Út 30.3.2010 20:53:34

                jirka mz >> nedráždi hada ....ckou tyčkou k rajčatům:-D

                  jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 20:52:44

                  Papin >> Papin>> nedráždi Juraja bosou nohou, já to tady napíšu a a bude z toho zase válka shimanistů a .... ! každý prut si najde svého majitele, takže nějak nevidím důvod nějaký pruty neoprávněně nazývat tyčkami k rajčatům, a pod... :-)

                    D3nny - Profil | Út 30.3.2010 20:52:02

                    Ahoj lidi neska jsem byl na rybách a parádně jsem si zalapal,koukal jsem na počadí a na zítřek hlásí ochlazení a déšť jaký myslíte že to bude mít dopad na aktivitu ryb?

                      KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 20:51:09

                      jirka mz >> žvejka přeci nemusí mít v opisu jen šimáno. I když je to většinou pravda :-)))))

                      ale dost už ;-)

                        Juraj - Profil | Út 30.3.2010 20:49:59

                        jirka mz >> Ho vole musíš zapíchnout tím tlustým dolů. :-))) Kolik u vás váží fazolové lusky? Ty bydlíš v Černobylu?

                          Papin - Profil | Út 30.3.2010 20:48:52

                          jirka mz >> bud konkretní!!! :-DD

                            jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 20:46:52

                            KóĎA >> no třeba ten ......., a nebo ten .......... ne jmenovat je tady nebudu :-) nebo bych zas rozpoutal debatu shimano versus ......... :-)
                            prostě někdo má rád tužší pruty, někdo žvejkojidní.

                              mexik - Profil | Út 30.3.2010 20:31:41

                              ERV. >> no v itálii, jsem ještě na rybách nebyl..ale věřím, že to musel být zážitek, tahat ty velké kapry na feeder..;o)

                                KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 20:15:28

                                jirka mz >> které?

                                  jirka mz - Profil | Út 30.3.2010 19:11:07

                                  Juraj >> no to bych neřekl, ten prut se zrovna jako tyčka k fazolím, rajčatům, ... moc nehodí, ohýbal by se ve větru, i pod tíhou plodů, takže tento prut k k fazolím a pod. nedoporučuji :-) na to jsou tu jiné pruty.

                                    Lubo - Profil | Út 30.3.2010 18:40:11

                                    Crowley >> Chytal jsem s ním 8 let. Velmi měkký prut, vhodný spíš na stojaté vody, nevhodný na řeku. Pokud narazíš při lovu na ryby dál než 35 m od břehu, máš problémy tam nahodit. Na druhou stranu vydrží hodně, běžně jsem s ním zdolával i kapry 60+ Každé zdolávání si užiješ, protože cítíš každý pohyb ryby a její prudké výpady dokáže tento prut díky své měkkosti z velké části zachytit.

                                      Juraj - Profil | Út 30.3.2010 18:37:47

                                      Crowley >> Úžasně se potom popínají fazole. :-)

                                        usak - Profil | Út 30.3.2010 18:35:10

                                        Crowley >> do zacatku dobry...za ty prachy je alespon pekne pruhovanej :o)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941