Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

plavan - Profil | St 31.3.2010 11:44:27

Ti Sento >> vidím to stejně jako Martin M. Technium Diaflash je dost stará puška. Srovnávat ho s Antaresem BX v mediu je mimo mísu. Pokud ti záleží na ceně, tak z jemných prutů tomu Antaresovi konkurují z mého pohledu jenom dva kusy. A oba jsou trochu horší a trochu levnější.

    Martin M. - Profil | St 31.3.2010 11:36:19

    RADYNEK >> ono bylo "technium diaflash", to jsou pruty tak 8 let stare, mel jsem ho v light a heavy.
    Pokud jde o tyto pruty, tak je samozrejme Antares lepsi a delaji se i novejsi verze nez z dob technia - tehdy byl take Antares, ale byl to jiny prut nez ten dnesni.
    Nicmene Technium se mi tehdy moc libilo.

      RADYNEK - Profil | St 31.3.2010 11:31:06

      Martin M. >> diaflash

        Martin M. - Profil | St 31.3.2010 11:28:46

        RADYNEK >> myslis technium?

          Ondratdi - Profil | St 31.3.2010 11:27:15

          paia >>Koukal jsem že máš taky catanu- Používáš na tu Catanu i jemnější špičky něž 1,2,3oz? Já dokoupil 0,35,0,75,0,5oz

            RADYNEK - Profil | St 31.3.2010 11:23:11

            plavan >> občas ho někde vyštrachají ze skladu, čabi ho minulej rok (nebo letos??) kupoval v Brně v Gamarusu.

              plavan - Profil | St 31.3.2010 11:12:11

              Ti Sento >> diaflash v mediu si budeš muset vyrobit sám, protože šímo ho nevyrábí.

                Martin M. - Profil | St 31.3.2010 11:04:36

                Ti Sento >> shimano diaflash se dela i feeder?

                  Ti Sento - Profil | St 31.3.2010 10:59:53

                  A pokoukavam po navijaku rareniumCI4 v 2500velikosti

                    Ti Sento - Profil | St 31.3.2010 10:57:50

                    Muzete mi poradit chci bud feeder Antares a nebo diaflash kterej je lepsi v mediu???diky moc

                      paia - Profil | St 31.3.2010 10:54:45

                      Ondratdi >> Maxima je dobrej vlasec, sám ho v 0,16 používám docela často nejen na feeder, ale i na plavku.

                        Ondratdi - Profil | St 31.3.2010 10:43:30

                        paia >> to jo poškozenej byl 2-3m byl to dragon maxima feeder 0,16.já hlavně doufám že to neni prutem protože se mi fakt líbí.:-) Dám jinej vlasec a zkusim to.to jsem si asi naběhl koupil jsem 0,16,0,18,0,20mm po 300metrech,ale motal jsem ho v kýblu. Mám ted doma 0,18 ten novej Mivardi tak ho zkusim.Moc vám děkuji za odpověd

                          RADYNEK - Profil | St 31.3.2010 10:43:28

                          paia >> právě, některý vlasce vydrží míň. Záleží na jaký vlasec používáš jaký krmítko. Nejvíc trpí poslední asi 3 metry. Když vlasec dostane pořádně zabrat, tak poslední metry přes očka pěkně "vržou". V horším případě se vlasec kroutí, a můžeš vlasec při nahozu zamotat - ustřelit montáž nebo zlomit špičku. Zvážil jsem naplněný krmítka a nestačil jsem se divit. 30 g krmenec s větším košem (0,6 dcl) naplněnnej vážil 100 g.

                            paia - Profil | St 31.3.2010 9:46:14

                            Ondratdi >> špatnej (nejspíše poškozenej) vlasec. takhle jsem se s tím mordoval, když jsem první rok používal vlasec Shimano Speed Master (je to taková fluoreska), který byl náchylnější na poškození od dna hlavně první 2-3 metry od krmítka. a jak píše Kary, tak taky zkroucenej vlasec je problém.

                              Kary - Profil | St 31.3.2010 9:43:16

                              Ondratdi >> Podle mého názoru jsi měl přehozený vlasec přes špičku. Dávej si na to pozor a mělo by to být O.K. a taky zkontroluj vlasec. Může se hodně kroutit a bude to dělat pořád.

                                Ondratdi - Profil | St 31.3.2010 9:28:29

                                Ahoj kluci, mám novou CatanuBX M a chci se zeptat jestli je normální hlasitější tření vlasce na těch uhlíkovejch špičkách, zdá se mi to takové jako by to dřelo.Zkoušel jsem 2 typy vlasců a pořád stejný i 3 špičky. koukal jsem na očka ale nic jsem taky neviděl.A taky se mi dostkrát stalo při nahozu že se mi to zaseklo a prásklo hned do vody.u jinech prutů nahazuju v pohodě nejsem jelito :-) nemá s tim někdo zkušenost?

                                  RADYNEK - Profil | St 31.3.2010 9:09:19

                                  KóĎA >> taky mám rád kombinace kukly a červíků :)

                                    RADYNEK - Profil | St 31.3.2010 8:39:16

                                    KóĎA >> taky mám kombinace kukly a červíků. Ale nemám osvěčenou - oblíbenou kombinaci. Včera ale rybičky nechtěli spolupracovat. Skončil jsem na 18-ce háčku a 0,08 mm forpasu, jeden červík napíchlej na dlouho - nejlépe červenej. Kukla včera nefungovala :( Cejni se s tím tak šušnili, to sem dlouho nezažil.

                                      čabi - Profil | Út 30.3.2010 23:40:29

                                      Juraj >> vždyť jsem ti říkal že to bude catana!Beasty používám já!:-)

                                        KóĎA - Profil | Út 30.3.2010 23:03:43

                                        RADYNEK >> já jsem byl mockrát spokojen (teda převážně při závodním chytáním) s jednou či spíše dvěmi kuklami ukončenou červenou pinkou. Plotice mi na to rády skáčou :-) A ukončení balíku hnojáků dvěmi či třemi kuklami na pořádnou háku je mým oblíbeným cejním tipem. Teda "mým", protože tohle jsem spíše odkoukal :-))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941