Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Ciffik - Profil | Út 30.3.2010 18:28:19

Crowley >> žvejka

    Zajda - Profil | Út 30.3.2010 17:43:28

    Crowley >> Bezva...

      Crowley - Profil | Út 30.3.2010 17:35:19

      Čau co říkáte na shimano hyperloop medium??

        ERV. - Profil | Út 30.3.2010 15:54:59

        mexik >> To jsi poznal dobře ,je to z Itálie, ale já nevozím sebou loďku, tak chytám jen ze břehu!V levo není vidět jeden kapřák, ten co je vidět feeder a ten mulťák nahozen jen ze břehu!To co jsem tam chytil na feeder to nemělo chybu! První rok jsem tam nemohl ty veké ryby chycené na feeder dostat přes odpor proudu ke břehu! vyřešil jsem to -fire line-!!! ERV.

          paia - Profil | Út 30.3.2010 14:25:01

            paia - Profil | Út 30.3.2010 14:23:03

            Martin M. >> Tight Lines, díky, já si nějak nemohl vzpomenout na ten název.

              Floop - Profil | Út 30.3.2010 13:18:25

              Martin M. >> me to nejde neco s tou strankou maji

                Azbest - Profil | Út 30.3.2010 13:16:35

                Martin M. >> Bad Request-to mi něco chybí v pc,nebo to maj lehlý oni?

                  Martin M. - Profil | Út 30.3.2010 13:03:29

                  paia >> na tomto odkazu se kazdy vikend objevuji 2 nove reportaze ze Sky Sports, to bude asi ono.

                  http://...

                  je treba si vybrat to co je o rybach, ten filtr obcas najde i nerybarske veci...

                    Azbest - Profil | Út 30.3.2010 12:49:31

                    paia >> Martin říkal,že má v knihách záložky ve formě tisícikorun:-))

                      paia - Profil | Út 30.3.2010 12:26:15

                      Martin M. - 30.8.2009 17:25:47 >> měl bych na tebe prosbu, někdy před 3-4 měsíci, jsi tu dával odkaz na nějakou anglickou televizi, kde byly rybářsky videa (BBC?), nenašel by jsi ho prosím někde ve svých záložkách?

                        Skoky - Profil | Út 30.3.2010 9:51:34

                        ERV. >> Ale i tak je to dobra fotka. Já taky fotim mobilem sice mám 3.0 mega a dá se to docela ale štve mě že nemá blesk toje asi jedná chyba :-))

                          mexik - Profil | Út 30.3.2010 8:22:02

                          ERV. >> ááá, koukám že corboss 610 je zrovna v akci:o))) Taky ho mám..vozím ho sebou do Norska:o) U nás, ale všude možně, Vltava, Berounka, Orlas, Slapy, pak různé revíry místního významu..:o)

                            ERV. - Profil | Po 29.3.2010 22:39:15

                            mexik >> Asi jo! Vedle feedru nahodím i na fousáče!
                            Kde ty chodíš tam u vás na rybu? ERV.

                              mexik - Profil | Po 29.3.2010 22:20:12

                              ERV. >> hmm..to jsi musel být ale hodný..:o)))

                                ERV. - Profil | Po 29.3.2010 22:17:44

                                mexik >> Budou lepší fota od vody, od neděle mi říká- pane dárek-Panasonic FZ38,je to bomba! ani si ho nezasloužím! Ale to říká má žena! ERV.

                                  mexik - Profil | Po 29.3.2010 22:05:53

                                  ERV. >> no fotit to foťákem, tak je to parádní fotka..:o)

                                    ERV. - Profil | Po 29.3.2010 22:03:12

                                    Skoky >> Přehrada -Žermanická.V zadu na snímku jsou Beskydy s Lysou horou! Omlouvám se je to foceno oby.telefonem!

                                      mexik - Profil | Po 29.3.2010 21:59:16

                                      D3nny >> nemáš zač. Napiš Rytířovi, ten má chatu přímo na Orlasu, tak ti dá nejaktuálnější info..;o)

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941