Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

D3nny - Profil | Po 29.3.2010 21:56:28

mexik >> Díky;-):D

    mexik - Profil | Po 29.3.2010 21:54:49

    D3nny >> spíš se zeptej tady..;o) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=610920

      D3nny - Profil | Po 29.3.2010 21:54:02

      Ahoj lidi nevíte jestli už se dá chytat na orlíku jak to tam vypadá, nebop jestli ste tam někdo byl ňáké info? Přemýšlím že bych se tam ve čtvrtek vypravil sice počasí moc nepřeje ale i tak bych to jel zkusit, díky za každé info;-)

        Piranha - Profil | Po 29.3.2010 21:52:34

        Azbest >> kluci diky za kontakty.Azbest spicka za 300 je porad dobry.Dal bych i 600 za spici do toho klacku :-) je fakt dobrej.Vis, ja uz nefeederuju jen kvuli tomu ze chytam ryby, ale kvuli pocitu z kontaktu.Ten prut mi dava poteseni ze sve plne parabolicke akce.Proste uchyl jako ja vi o co jde :-))

          Skoky - Profil | Po 29.3.2010 21:38:15

          ERV. >> A na jake přehradě jsi byl? To neni možne že by ani rybyčka? :-)).

            Išma - Profil | Po 29.3.2010 21:36:52

            KóĎA >> a já se stydím, když mi někdo v mailu opraví I Y,

              mexik - Profil | Po 29.3.2010 21:34:32

              KóĎA >> pláče, pláče:o)

                KóĎA - Profil | Po 29.3.2010 21:30:35

                Quo vadis, české školství :-)

                  souky - Profil | Po 29.3.2010 21:26:09

                  chtel bych se zeptat jestli tu negdo ma feeder mikado hevy??

                    Azbest - Profil | Po 29.3.2010 15:58:02

                    Piranha >> Mám 2x Middy Live High Carbon s dopalem.Je to fajn prut,ale je měkčí,než potřebuju.
                    Ty máš asi Method.
                    Middyny bude mít Technik-zeptej se na www.feederpoint.cz.
                    Špičky ale origo nejsou nejlevnější-asi kolem 300kč.

                      mexik - Profil | Po 29.3.2010 15:00:53

                      usak >> to bude pouze v případě, že ji pěkně poprosíš..;o))

                        Petr Havlíček - Profil | Po 29.3.2010 14:40:50

                        Carabus >> hmmm, hmm, tak to myšlenka dne ... :-))

                          usak - Profil | Po 29.3.2010 14:40:43

                          Carabus >> ....a pokud bude ochotna se nechat vytahnout na breh :-)

                            Carabus - Profil | Po 29.3.2010 14:32:38

                            Pánové, rád bych vás upozornil, že chytání ryb feederovým prutem je pouze rybolovná technika a jako taková není samospasná, i zde rozhoduje rybář o vhodnosti nástrahy, montáže, místě lovu, a pokud se rozhodne správně, tak stále ještě záleží na rybě, jestli uzná za vhodné se naší návnadou a posléze i nástrahou zabývat a bude ochotna ji pozřít

                              ERV. - Profil | Po 29.3.2010 13:41:11

                              Byl jsem v neděli, a nepohl ani feeder,v té přehradě ryba není a nebo to připočtu k počasí. ERV.

                                pavel68 - Profil | Po 29.3.2010 12:23:01

                                Zajda >> o))))))))))

                                  Zajda - Profil | Po 29.3.2010 10:00:38

                                  Chjo..:-(((

                                    Skoky - Profil | Po 29.3.2010 9:54:12

                                    garcia007 >> Ahoj na feeder chytám od té doby co sem začal chodit na ryby, když jsem začínal tak to byla celkem novinka ale už se na to chytávalo. Přivedl mne kněmu kamarád který na něj chytal, moc se na něj nespecializoval ale chtal na něj moc pěkné ryby. Tento rok v sobotu jsem byl poprvé na rybách a hned jsem byl úzpěšný, ze začátků pár cejnků a pak na rosňáčka (červy neměli :)) došla dost pěkná štička o délce 62cm. Feder je prostě nejlepší :-))

                                      Piranha - Profil | Po 29.3.2010 9:53:12

                                      KóĎA >> ja ji od nej vzal za 800 coz je defakto zadarmo.

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941