Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Piranha - Profil | Po 29.3.2010 9:52:31

otéčko >> no to jo, ale tejne ty spicky nelze koupit bez osobni navstevy, musim vzit díl a zkouste.
Jinak jde se domluvit s Praskem a on mi ty Mivardovky doveze z fish-pro a ja si je pak vyberu na miste a zaplatim a zbytek vrati.Asi to udelam tak.

    garcia007 - Profil | Po 29.3.2010 9:26:46

    Taj jsem začal tento rok chytat na feeder, pořídil jsem si použitý proutek, nakoupil potřebné a hurá na ryby. První den byl trochu tristní, nicméně se mi povedlo poladit trochu sestavu na půlbalaton a odměnou byl tloušť 44 cm, v životě jsem takového nevytáhl, po další vycházce kdy jsem si vytáhl na svazovce prvního kapříka a několik cejnů jsem se rozhodl investovat do feedrového vlasce a dobře jsem udělal:-). Včera jsem byl potřetí, počasí hrozný a chytal jsem jen já a další s chvějivýma špičkama..........ať žije feeder!!!!

      KóĎA - Profil | Po 29.3.2010 8:25:40

      hehe, také jsem ho prodal jako Prášek :-))) Jinak vlastním stříbrnou Middinku Carbon live a kdyby mi měl zbýt jediný feeder, tak to bude tenhle :-) Po menší úpravě do toho pasují špičky mivardi.

        otéčko - Profil | Po 29.3.2010 7:59:05

        Piranha >> http://obchod.blackbass.cz/ skus kontaktovat p.Dreslera. V e-shopu je sice v nabídce nemá,ale kupoval jsem u něho dvě Middy Live carbon 3G sežene, poradí i špičky.

          Piranha - Profil | Po 29.3.2010 7:09:32

          Jeste jsem se tu nesetkal ze by nekdo vlastnil, nebo mluvil o feederech MIDDY.Jsou to taky velice spolehlive klacky.Jeden mam v M/H dvoudil s dvemi spicemi.Dostal resp. koupil jsem ho od Práška (Azbest asi zna), kterej ho vyhral na MiCR feedere za 1. misto v r. 08.
          Te mam futral na zip a da se do futralu uozit i s navijakem.Pro nekoho mozna bude nevyhoda dvoudil pri celkove delce 3,66 ale ja jsem s tim spokojenej a stejne jezdim na ryby jen autem.
          Kdyby nekdo znal prodejnu nebo dovozce MIDDY feederu, tak bych byl velice rad.Chci nejaky spice a premyslim o dalsim.PC je pry myslim neco kolo 2500,--

            Pavel S. - Profil | Ne 28.3.2010 21:45:36

            Enšpígl >> fanatik - 28.3.2010 19:00:26 >> Ne nejsou.

              Azbest - Profil | Ne 28.3.2010 20:27:08

              knedlik1 >> aby dobře pracoval?A co to znamená ve tvým pojetí?To právě musíš osahat.

                fanatik - Profil | Ne 28.3.2010 20:26:50

                Sven - 28.3.2010 19:03:59 >>Pavel.s - škoda hodili by se

                  knedlik1 - Profil | Ne 28.3.2010 20:22:08

                  Ledňáček (Iceman) >> aby prostě dobře pracoval

                    Azbest - Profil | Ne 28.3.2010 20:12:25

                    wašek >> podívej se na pruty Sema.Já chytám jen na ně(ne,že by to něco znamenalo).

                      mexik - Profil | Ne 28.3.2010 20:04:59

                      wašek >> jooo, tak v téhle alchymii už se tolik nevyznám..já si musím všechno osahat, a pak teprve kupuji na základě toho jak mi sedí prut v ruce..:o)

                        wašek - Profil | Ne 28.3.2010 19:54:51

                        mexik >> jaky je rozdil mezi matrix feeder a imperium feeder osobne v tom rozdil nevidim krome designu spodni casti.

                          wašek - Profil | Ne 28.3.2010 19:39:25

                          Paulus >> pavel68 - 28.3.2010 19:32:19 >> to je slovickareni dvousedlove...dvousedadlove ........ vzdycky to sedne dvakrat :-)

                            pavel68 - Profil | Ne 28.3.2010 19:32:19

                            wašek >> Dvousedlové................lamo......... o))

                              mexik - Profil | Ne 28.3.2010 19:32:11

                              wašek >> tady by jsi si nevybral? http://mivardi.cz/products.aspx?CatID=53|365

                                wašek - Profil | Ne 28.3.2010 19:27:45

                                Azbest >> ty ocka jsou az to posledni ale dvousedadlový jsou ocka ktery jsou uchyceny dvemi spojkami k prutu ma to třeba shimano catana bx dival sem se dnes na to na veletrhu ale chtel sem spis slyset nejakej prut na stejny urovni jen od jine znacky, shimano je sice kvalita na navijaky ale myslim ze pruty jinych firem budou minimalne srovnatelny a doufam ze i trochec levnejsi nez šíma.

                                  pavel68 - Profil | Ne 28.3.2010 19:16:50

                                  Azbest >> Blbě jsem to napsal - ptal jsem se za sebe.Vrtá mi šíšou jestli jahodový krmení magim nepohnojím o))

                                    Azbest - Profil | Ne 28.3.2010 19:08:29

                                    Paulus >> pavel68 - 28.3.2010 16:50:50 >> já nevím,jakej základ bude dávat ne?
                                    Ptal se kolik soli.
                                    Navíc ryby maj jiný chutě,než lidi,takže to takhle nevnímaj.

                                      Azbest - Profil | Ne 28.3.2010 19:06:53

                                      wašek >> co jsou dvousededlový očka?

                                        Sven - Profil | Ne 28.3.2010 19:05:12

                                        Reznik76 >>o fous :-)))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941