Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Sven - Profil | Ne 28.3.2010 19:03:59

Enšpígl >> fanatik - 28.3.2010 19:00:26 >> ne, jen plátěný obal.

    Reznik76 - Profil | Ne 28.3.2010 19:03:26

    Enšpígl >> fanatik - 28.3.2010 19:00:26 >> Ne

      fanatik - Profil | Ne 28.3.2010 19:00:26

      Pavel S. >> jsou k beastovi dodávány pevné tubusy na prut jako speed masteru ?

        pavel68 - Profil | Ne 28.3.2010 18:50:43

        Chjo.......o(((

          wašek - Profil | Ne 28.3.2010 18:38:01

          Zdravím kluci, porádíte mi nějakej proutek na stojak v 3,60 a medium akci? Chtěl bych co nejlehčí a nejtenčí tělo proutku s dvousedadlovymi ocky a lepší nahazovací akcí, při tom všem bych chtěl aby prut pracoval vic nez v 1.třetině chci si na něm užít každou rybu. Cena do 2000,-Kč. Poradíte někdo proutek který by splňoval co nejvíce mých požadavků ? dík moc předem za odpovědi.

            Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.3.2010 18:22:41

            knedlik1 >> co je to pěkná zdolávačka?

              pavel68 - Profil | Ne 28.3.2010 16:50:50

              Azbest >> Myslíš že má verka přidávat magi do sladkýho základu?Nebude se to mlátit?

                baitruner2 - Profil | Ne 28.3.2010 16:47:36

                Azbest >> Jo vyzkousim za tyden.Dneska jsem tam radsi nic nesypal a jel klasiku.Dík za tip.Vyzkousim.

                  Pavel S. - Profil | Ne 28.3.2010 16:42:25

                  knedlik1 >> http://www.nasoutokushop.cz/shimano-beast-master-b​x-3-66m-medium-feeder-ledvinka-plano-zdarma-d3777

                  Mrkni na tenhle.Zkoušel jsem ho má ho kamarád a je to dobrej proutek.Já jsem sice na speedy,ale beast je taky hodně dobrej.

                    knedlik1 - Profil | Ne 28.3.2010 16:38:48

                    zdravim.pozřebuju poradit s koupí feederu....požadavky jsou.cena kolem 3000,v délce 360.převážně chytáno na stojáku.....aby byla pěkná zdolávčka a dalo se dohodit do 50 m max.dál bych nechytal.díky za nápady

                      Azbest - Profil | Ne 28.3.2010 11:48:51

                      baitruner2 >> malou hrst a přidej taky magi.

                        numen - Profil | So 27.3.2010 20:22:54

                        Zajda >> Jinak nevím co ty ryby na soli maj,ale přidával jsem jí i do boilí.

                          numen - Profil | So 27.3.2010 20:22:53

                          Zajda >> Asi to zkusím na parmy jako tajnou zbraň. Stejně je to samej sojovej granulát,mouka,strouhanka atd!

                            Pavel S. - Profil | So 27.3.2010 19:12:04

                            numen >> spíš požeráky:-)))

                              numen - Profil | So 27.3.2010 19:05:26

                              já si myslím ,že po letošní zimě ,maj ryby sole plné zuby:-))))

                                pavel68 - Profil | So 27.3.2010 18:58:41

                                Já na to klucí přijdu - já nedám pokoj o)))

                                  an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 18:50:54

                                  Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 18:33:58 >> taky možnost, tak to praktikuju proti sumečkům americkým, navnadím je jinam a chytám jinde:)

                                    baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 18:44:34

                                    Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 18:33:58 >> To nepomuze,protoze si To povedej ze tam sedis a budou Te votravovat porat.:-))))))

                                      pavel68 - Profil | So 27.3.2010 18:33:58

                                      Lálos >> an-old-fuddy-duddy - 27.3.2010 18:30:29 >> Asi jim mrchám založím falešný loviště kus po proudu a budu chytat nad ním...

                                        an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 18:30:29

                                        Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 18:23:22 >> brrr, ouklejí piraně okolo 20cm, tak to je neštěstí, toho bych se dožít nechtěl:) Ještě mě napadla vařená kuku, proti té se myslím už by ani ty kapitální kusy piraní neměly tolik jít:D

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941