Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

pavel68 - Profil | So 27.3.2010 18:23:22

Lálos >> an-old-fuddy-duddy - 27.3.2010 18:18:39 >> Kuku mne taky napadla,ale místní pirani maj taky 20+,pro ty je to malina.jisté řešení tu je - plavča bez krmení což úspěšně provozuje kamarád Knapík..
Jenže já je chci přečůrat na špícu a nedám pokoj dokud na to nekápnu o))

    an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 18:18:39

    Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 18:06:56 >> červy by mi taky hned sežrali. Já jsem prostě vzal těžký placatý olůvko, navlíkl rousňáka jak hada, tak aby z něj trčely jen 1 cm konce a nahodil do toho opravdu největšího proudu a bylo po hrouzcích:) Tam už se neodvážili. A nebo jsem tam bouchl 2-3 kukuřice a to už se taky neodvážili a parmám chutnala

      pavel68 - Profil | So 27.3.2010 18:06:56

      Lálos >> an-old-fuddy-duddy - 27.3.2010 17:57:03 >> Zkoušel jsem nekrmit vůbec ale byl jsem plonkovej,včera mi začaly potvory bušit do bíláků okamžitě po dopadu na dno,jakmile začaly i do žoužele odtáhl jsem vejš jako spráskanej pes.Nějak tenhle rébus budu muset vyřešit.Napadlo mne přidat hodně hlíny bo ty potvory nerady zakalenou vodu,ale proud by to rychle odnesl a jsou zpátky...

        pavel68 - Profil | So 27.3.2010 18:03:52

        baitruner2 >> Parma na fídru je čistej adrenalin o)))

          an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 17:57:03

          Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 17:46:54 >> na parmy bych krmítko vůbec nepoužíval, pokud jsou tam oukleje. Řešil jsem stejnej problém, akorát s hrouzkama, začal jsem krmit pouze hrstí partiklu a bylo po problémech a pár parem za vycházku se spletlo vždycky

            baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:50:49

            Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 17:46:54 >> Uz jsem taky zkousel a prisla 1 a zbytek sli hrouzci,ale vystavni kusy.Fakt.Tenkrat jsem jeste nemel fotak jo vlastne mel,ale kolega mi vybil baterky,kdyz fotil kachny a panoramata a kdyz prisla tak uz se ani nezmohl na fotku.:-(Ale ten souboj byl paradni..-))

              pavel68 - Profil | So 27.3.2010 17:46:54

              baitruner2 >> Mno převazovat kvůli nim na ultra jemno se mi nechtělo ani trochu,kdyby to sbalila princezna řeky odjela by s pearcingem,potažmo jsem extra kvůli nim pořídil H-M abych nechytal jen na jednu rákosku,tudíž by to bylo kontra produktivní.Přemýšlím že poslechnu Tychlera a půjdu do ostrýho sýrovýho základu.Ovšem mám dojem,že to ty mrchy piraně stejně přiláká...

                baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:41:32

                Lálos >> an-old-fuddy-duddy - 27.3.2010 17:35:47 >> Koukam,ze jsi z Kromerize.Tam jezdim pracovne a zrovna ve ST jsem tam projizdel.A v PO tam jedu zase.Vsimnul jsem se,ze reka tam tece hodne a na tom jezu ve meste se chyta pekny bordel.Klady atd...Tam nekde chytas?

                  baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:39:23

                  Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 17:35:01 >> A-ha tak To jo.:-))
                  No nekdy je To s tema ouklejema hrozny,ale ted po zime bych vubec nebyl nastvanej,kdyby se naka ta ouklej pripletla do fleku.:-)
                  Pojedu(mozna) po 1 tak jsem zvedavej jak To pujde?

                    an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 17:35:47

                    baitruner2 >> stoják, tady je řeka ještě nechytatelná...

                      pavel68 - Profil | So 27.3.2010 17:35:01

                      baitruner2 >> Ta se nechala přilákat právě dost přisoleným jahodovým základem.Mám na to fígl že použiju jenom 10g kmeleček a několikrát nahodím k protějšímu břehu - proud ho pěkně postupně posune až pod nohy a běhěm toho se vyplavuje.Pak tam plácnu 30g placku a už nekrmím,ale minule mi tuhle strategii rozcupovaly na cáry oukleje dravé...
                      Takže jsem pěkně v pasti - vyslat signál potrava do toho proudu člověk musí,ale zbavit se těch mrch potom nejde........o))

                        baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:33:08

                        Lálos >> an-old-fuddy-duddy - 27.3.2010 17:30:57 >> Na rece,nebo na stojaku?
                        EDIT-Ono je To stejne vlastne jedno,kdyz se kouknu na To pocasi tak ty ryby museji byt pekne zblbnuty.

                          an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.3.2010 17:30:57

                          baitruner2 >> žádnou, včera jsem měl krmení sladký a brali mi to víc a líp jak v létě:)

                            baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:29:26

                            Paulus >> pavel68 - 27.3.2010 17:27:16 >> Cus dík Ja To chci taky na reku a do proudu:-))
                            Jinak jsem koukal,a kralovna pekna.Vo tom nic.

                              pavel68 - Profil | So 27.3.2010 17:27:16

                              baitruner2 >> Čau - já tam dávám tak čtyři polívkový lžíce na řeku do proudu o)))

                                baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:22:58

                                mexik >> No tak ted,kdyz kouknu z okna tak ta sul uz Me zas tak nezajima.Pocasi se stale zhorsuje a asi zitra zustanu doma.A nikam nepojedu.

                                  Kary - Profil | So 27.3.2010 17:22:31

                                  mexik >> Klidně do toho dej menší hrst. Já někdy solím i v létě. Ale záleží dost na cílové rybě!

                                    baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:16:20

                                    mexik >> Ty woe Ja taky ne,ale jsem zvedav jestli To ma naky ten vliv?:-)

                                      mexik - Profil | So 27.3.2010 17:13:10

                                      baitruner2 >> já jsem to tam nikdy nedával..až myslím ve videu od MM jsem to viděl..tak uvidíme, zda nám tu nějaký zkušenější kolega poradí..:o))

                                        baitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:08:26

                                        mexik >> 1 pytlik k tomu nakou hlinu a tu sul bych chtel vyzkouset?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941