Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nmexik - Profil | So 27.3.2010 17:04:33

baitruner2 >> špetka soli, věrtel soli, kopec soli..:o))) Já bych dal lžičku..:o) Taky záleží kolik toho budeš rozdělávat? Mě by spíš zajímalo, zda je rozdíl mezi běžnou kuchyňskou solí a mořskou solí?

    Nbaitruner2 - Profil | So 27.3.2010 16:59:03

    Zdravim jenom se chci zeptat.Kolik soli do krmeni mam dat na 1kg krmeni na chvilku chci zitra vyrazit a nevim kolik tam nasypat?Abych jim To zas nepresolil?Za radu samozrejme dík.

      NKary - Profil | So 27.3.2010 14:01:57

      Gery >> Nebyl. Bylo hnusně a nemůžu courat v mokru v pantoflích :-((

        Nwašek - Profil | So 27.3.2010 13:29:22

        Tak dnes sem si na feeder splnil letošní premiéru a docela se vydařila :o) .... bolen,2x cejn a peknej kapr :o) ... hezkej vstup do sezony... doufam ze se to bude stupňovat tak rychle jako teplota vody :oD

          Npavel68 - Profil | So 27.3.2010 13:18:24

          Tak na mletý křečky jo?Mno tak teda jo.............. o))

            Nbukaj - Profil | So 27.3.2010 12:59:07

            D3nny >> ty granule bych tam nedaval jsou to slisovaný nějaký mechy a ve vodě se to rozpadne


              NGery - Profil | So 27.3.2010 12:29:06

              D3nny >> já to zkoušel taky,jen jsem to trochu rozemlel a smíchal se šrotem. docela to šlo.nečekej ale žádný zázrak.

                NGery - Profil | So 27.3.2010 12:24:58

                Kary >> Kary byl jsi někde dneska ? jak to šlo.

                  NZajda - Profil | So 27.3.2010 12:18:15

                  numen >> No viděl jsem jakéhosi Andyho, jak mastí na párek parmy...V českém dabingu sumce...:-(

                    Nnumen - Profil | So 27.3.2010 11:50:14

                    Zajda >> prej to jde i na páreček. Angličani chytaj nejraději na drůbeží páreček:-))

                      NKary - Profil | So 27.3.2010 11:11:46

                      Zajda >> :-))))))))))))))))))))))))))

                        NZajda - Profil | So 27.3.2010 10:57:33

                        Kary >> :-))))) Rada profíka se cení...:-) Jdu koupit páreček a až se mi trochu rozmnoží, tak na to vlítnu...

                          NKary - Profil | So 27.3.2010 10:44:15

                          D3nny >> Aby jsi to spíš nepřeplácal. A nebo to teda semlít i s tím křečkem, ať to stojí za to :-)))

                            ND3nny - Profil | So 27.3.2010 10:42:47

                            Piranha >> Ja micham Lorpio plotice k tomu kuku šrot ovesné vločky kuku lupínky a rybá granule ;-) a ještě mě napadlo do toho přidat tohle;-)

                              NPiranha - Profil | So 27.3.2010 6:53:42

                              D3nny >> ja bych to vratil kreckovi a koupil poradnej kvalitni pytel neceho na ryby :-)

                                NPafka - Profil | Pá 26.3.2010 23:05:43

                                D3nny >> Já bych to uvařil (až na ty granule) ;-) už jsem s něčím podobným experimentoval, obsah krmení je většinou do směsi o.k. (pšenice, kukuřice, ječmen... atp.) jen ty granule, které krmení také obsahuje, se rozváří...

                                  NRambo006 - Profil | Pá 26.3.2010 20:57:52

                                  D3nny >> já bych to prolil vařící vodou

                                    ND3nny - Profil | Pá 26.3.2010 20:35:55

                                    Čau lidi tak mě napadlo našel jsem doma krmení pro křečky myslel jsem že bych to mohl namlít a přidat do krmení co vy na to?

                                      NCíba ml. - Profil | Pá 26.3.2010 19:27:26

                                      Zajda >> U nás dneska taky pěknej vítr ale kupodivu byly záběry čitelné..:-)

                                        Nnumen - Profil | Pá 26.3.2010 15:02:43

                                        Piranha >> bohužel je pravda , ¨že se odhlasovalo ,nežádat o vyjímku. Pokud by byl nonstop ,jen u nás a na Nechranicích,tak v žádném případě. To co tam bylo loni,to již ne. Natáhla se tam sebranka ze široka daleka. Slušnejch tam bylo hodně málo. A těm co se sebrali papíry,daly tak směšné tresty ,až hanba. Třeba ty Vietnamci dostali 1,5 měsíce,přitom chytali přes noc ,když nesměli,měli nezapsaného kapra a k 7kg podoustviček a ostrejch:-((((((((
                                        A těch ryb v papírech! I třeba sumce 176cm atd?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941