Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Zajda - Profil | Pá 26.3.2010 10:34:50

usak >> No, pěkně fouká už dneska...Zatím krásná trvalá sedmička z východu...:-)

    usak - Profil | Pá 26.3.2010 10:25:55

    Zajda >> tak jestli nebudou padat trakare, a hlavne fucet ten idiotskej vitr jak vcera, toz se zitra pokusim trumfnout pavla :-)))

      Zajda - Profil | Pá 26.3.2010 10:21:58

      usak >> Je to čisté...= v pohodě...

        usak - Profil | Pá 26.3.2010 10:19:48

        Zajda >> nevim nevim, me to funguje spis naopak...bude zitra B chytatelna? ani ne tak do prutoku, jak do barvy?

          Zajda - Profil | Pá 26.3.2010 9:23:25

          usak >> Ryby vždycky berou líp, když se to točí k horšímu...Akorát kdo to má pak u vody vydržet..:-(

            jirka mz - Profil | Pá 26.3.2010 9:22:34

            čabi >> my sme tam byli loni na podzim, a docela to šlo. já zase sem zase nikdy nechytal na 7ce

              čabi - Profil | Pá 26.3.2010 9:20:30

              jirka mz >> na pětce jsem ještě nikdy nechytal...ale klidně bych jel

                usak - Profil | Pá 26.3.2010 9:17:30

                Paulus >> pavel68 - 25.3.2010 21:46:31 >> no bojim se, ze my lopaty v praci trcici, chytneme na vikend "zlom" pocasi uplne opacnej (alespon, jestli vyjde predpoved pocasi) :-(((

                  jirka mz - Profil | Pá 26.3.2010 9:14:58

                  čabi >> až bude jistý jestli pojedem, a kam, tak se to dozvíš. s nějvětší pravděpodobnotí to vypadá že pojedem na 5ku

                    čabi - Profil | Pá 26.3.2010 9:11:25

                    jirka mz >> to bych za váma na dopoledne přijel,tak pak dejte nějak vědět...

                      jirka mz - Profil | Čt 25.3.2010 23:54:13

                      čabi >> máme v plánu tenhle víkend, jestli to vyjde, asi nejspíš na celou neděli.

                        čabi - Profil | Čt 25.3.2010 23:23:09

                        Papin >> kdy se vydáme společně na mušov zafeederovat?

                          čabi - Profil | Čt 25.3.2010 23:22:14

                          Papin >> musíš mít přímo úměrnej počet krmítek k počtu prutů:-)))

                            pavel68 - Profil | Čt 25.3.2010 21:46:31

                            Sema Z-ko,18 kmen Awa-shima.Patnáctka krmítečko v něm zbytky z podzimu /vanilka,kousek lorpia vyčichlýho a strouhanice/.Přisoleno a šlo to,zítra pokus č. 2.....
                            Nepindat o kravinách a mazat k vodě - kdo chytí "zlom" počasí,bude na to dlouho vzpomínat.

                              Papin - Profil | Čt 25.3.2010 21:28:36

                              čabi >> tak to jsem se svýma 31 krmítkama fakt žabař:-D

                                Kámen - Profil | Čt 25.3.2010 21:15:19

                                no jasny ja jsem z litaku takze 9 mam jako domaci vodu a co tam lidi delali za zverstva tak je lepsi kdyz to tam nebude aspon se tam jich bude stahovat min aspon se ten tlak na ryby trochu zmensi a jak rikas 4h spanku je ok

                                  Piranha - Profil | Čt 25.3.2010 21:04:23

                                  Kámen >> necham se prekvapit.a na druhou stranu to neni na skodu to zarazit.Stejne tam lidi delali bordel.Jo, nevazili si toho, tak tady maj.Ja si dam 4 hodinky šlofika a nevadi mi to, stejne musis jit nekdy spat, tak ze to stejne stahnes a jestli je to ve 2 ve 4, nebo v deset dopoledne, to je jedno :-) vis jak to myslim.

                                    Kámen - Profil | Čt 25.3.2010 21:01:30

                                    budu to opakovat ale jen aby jsi neprisel o papiry na 9. 24h uz neni a nebude

                                      Piranha - Profil | Čt 25.3.2010 20:33:02

                                      Co se tyce krmitek, mam dve formy a planuju udelat treti.Mely by bejt uplne jednoduche jen si lejt platky ruznych gramazi a u vody je jen namackat na kosicky podle libosti.I zaves by byl zvlast.Tak ze bych mel v krabicce sadu platku, sadu O-krouzku na zavesku a ruzny prumery kosicku.

                                        Piranha - Profil | Čt 25.3.2010 20:28:34

                                        numen >> ty chodis na traverzy?Tam je to opravdu hustotny s rybama :-)
                                        Zacatek L-9 je vyborne kor v obdoby kdy je non stopka.Je to tam obcas nekdy trhaci ale zase rybacka super.Jak sumcova tak feederova.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941