Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

čabi - Profil | Čt 25.3.2010 20:11:44

P3 >>sz

    P3 - Profil | Čt 25.3.2010 20:09:45

    čabi >> a nakolik tě víjde jedno???

      čabi - Profil | Čt 25.3.2010 20:08:26

      Papin >> nechal jsem si jich dělat cca 110,ale 20 jsem jich měl pro kámoše.Stejně si ještě nechám nějaký větší udělat,ale až později.

        Papin - Profil | Čt 25.3.2010 19:42:53

        čabi >> Kubo kolik ti jich dělal Karel :-) já se tam včera stavoval a říkal,že už jsi tam byl taky a Martin taky....

          čabi - Profil | Čt 25.3.2010 18:30:54

          Mám je rozdělený podle druhu a hmotnosti,vemu jen ty co budu ten den potřebovat.Doufám,že mi to vystačí tak na dva,tři roky.Pro jistotu mám ještě nějaký v zásobičce:-))

            rada01 - Profil | Čt 25.3.2010 14:58:52

            dík za radu

              rada01 - Profil | Čt 25.3.2010 14:58:28

              není to přesně on,ale v podobném stylu to je

                rada01 - Profil | Čt 25.3.2010 14:55:33

                dobrý den,mohl byste mi někdo poradit,kde koupit jeden díl na helikoptérovou sestavu?jedná se o obrtlík,který je ukotven v kovové trubičce s průměrem asi 1,5 mm a délka trubičky je asi 1,5 cm.poslední jsem urval v pondělí na rybačce.akorát jsem dojel z veletrhu a tam jsem nikde nepochodil.děkuji za radu

                  Benny | Čt 25.3.2010 13:35:05

                  Carabus >> tak to ano preto chodim nabaleny ako dilino, lebo mampocit, ze vsetko budem potrebovat

                    usak - Profil | Čt 25.3.2010 12:43:03

                    taky chodim nejradej na lehko s kosmetickou tastickou cca 20x15cm(od adidasu:-) ale jinak i kdyz jdu v plne polni, tak v kapse na futrale na pruty mivam tak 15 ruznych kousku max, dokupuju prubezne dle potreby...to co ma cabi na fotce by mi stacilo, ne jenom na jednu sezonu :-)

                      Carabus - Profil | Čt 25.3.2010 12:35:41

                      Benny - 25.3.2010 12:30:21 >> krmítek není nikdy dost, horší je když u vody zjístíš, že nemáš to co potřebuješ :-)

                        Benny | Čt 25.3.2010 12:30:21

                        čabi >> kurna a mne vsetci hovoria, ze mam vela krmitok a to nemam mozno ani polovicu

                          paia - Profil | Čt 25.3.2010 9:19:06

                          čabi >> to tak nějak odpovídá tomu, co nosím ve velké tašce, ale teď radši chodím na lehko a nosím toho s sebou tak polovinu, vleze se to akorát do kosmetické taštičky od Avonu a na běžnou chytačku to stačí bohatě. ;o)

                            numen - Profil | Čt 25.3.2010 8:59:44

                            TULEŇ8 >> u nás jsou tak na 60m hráze pod vodou. Kolem nich se ryby dost zdržujou. A pod jezem je veprostřed potopenej zbytek stromu. Ale když chceš pěknou rybu tak musíš něco obětovat.

                              TULEŇ8 - Profil | Čt 25.3.2010 8:34:39

                              numen >> to je hezky tady jsou šutry tak 1-2m od břeho jak to hodíš dál tak jsi v poho.

                                xmac - Profil | Čt 25.3.2010 8:25:25

                                numen >> Ono asi jak kde, mě by to na sezonu asi stačilo ...

                                  numen - Profil | Čt 25.3.2010 8:20:57

                                  TULEŇ8 >> Na podzim jsem chodil na jedno místo na ostroretky a tlouště. Tam jsem utrhl taky tři- čtyři za chytání:-(((((((

                                    TULEŇ8 - Profil | Čt 25.3.2010 8:08:29

                                    to já tak 15-20m od břehu tak to docela jde

                                      numen - Profil | Čt 25.3.2010 8:07:06

                                      TULEŇ8 >> Já chodím na Labe pod Litoměřice a strátovost mám velkou. Chytám dost daleko od břehu.

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941