Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

TULEŇ8 - Profil | Čt 25.3.2010 8:03:00

chodim na labe mezi kolín a týnec a moc velkou strátovost nemám

    numen - Profil | Čt 25.3.2010 7:59:55

    TULEŇ8 >> záleží jak často a kam chodíš na ryby. Na Labi v kamenech to ubývá:-( ale ryby tam jsou pěkné.

      TULEŇ8 - Profil | Čt 25.3.2010 7:57:53

      to mě teda jo a na dost dlouho

        numen - Profil | Čt 25.3.2010 7:54:09

        xmac >> mě by to nestačilo:-)))

          TULEŇ8 - Profil | Čt 25.3.2010 7:52:01

          to spíš vypadá že vykrad rybařství

            Carabus - Profil | Čt 25.3.2010 7:47:00

            usak >> třeba je kulturista a cestou na ryby trénuje

              usak - Profil | Čt 25.3.2010 7:32:11

              čabi >> a to nosis vsecko s sebou na ryby? tolik krabic jen s krmitkama? :-O

                Bobrik - Profil | St 24.3.2010 23:57:39

                Ciffik >> No já nedam na TRABUCCO dopustit. Přivřel jsem si špičku boloňky do dveří auta. Tady se se mnou nikdo nebavil, poslal jsem to do Itálie, jen tak z hecu, nečekal jsem odezvu a hle jáké překvapení když přišla nová špička a platil jsem jen poštovné. A to jsem jim napsal pravdu, že jsem si to udělal sám. Zato u MILA mi praskl prut podélně a u druhého špička. A prý jsem si to udělal sám špatným zacházením a přetěžováním prutu a reklamaci neuznali.

                  xmac - Profil | St 24.3.2010 23:41:21

                  čabi >> A bude to stačit?

                    čabi - Profil | St 24.3.2010 22:35:22

                    trochu to tady oživím...dneska jsem si konečně udělal pořádek v krmítkách:-)

                      Aldes - Profil | St 24.3.2010 17:39:42

                      paia >> :D

                        paia - Profil | St 24.3.2010 15:33:44

                        Aldes >> to aby ses dal na modlení.

                          Aldes - Profil | St 24.3.2010 14:36:24

                          Šlapeto >> snad nebude potřeba

                            Šlapeto - Profil | St 24.3.2010 14:32:31

                            Aldes >> myslím s reklamacemi...konkrétně VIPA

                              Petr Havlíček - Profil | St 24.3.2010 12:41:37

                              Kary >> kary - 24.3.2010 12:04:23 >> :-))))))))))))))))))))))))))))

                                Knapík - Profil | St 24.3.2010 12:29:55

                                vloni jsem ho zmerčil, jak si vyzvednul na potoce chcíplou nafouklou krysu a už s ní pelášil k noře

                                  mexik - Profil | St 24.3.2010 12:06:47

                                  Kary >> kary - 24.3.2010 12:04:23 >> jj, bohužel vzduchovku sebou nevozíme..:o))

                                    kary - Profil | St 24.3.2010 12:04:23

                                    mexik >> Já bych ho hned zastřelil. Mám totiž ke karáskům docela citový vztah :-))

                                      mexik - Profil | St 24.3.2010 12:02:05

                                      Kary >> kary - 24.3.2010 12:00:43 >> pod vodou se těžko mlátí do hlavičky..:o)) Navíc ty karásky nám zakousl až rok poté co jsem si ho vyfotil, nevděčník jeden..:o)

                                        kary - Profil | St 24.3.2010 12:00:43

                                        mexik >> A zrovna na karásky, tak to by měl spočítaný :-))))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941