Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nmexik - Profil | St 24.3.2010 11:59:20

Kary >> kary - 24.3.2010 11:56:58 >> co by mu taky hrozilo..jedině tak bacení klackem..nám tam potvora útočil na nástražní karásky, které jsme měli ve vezírku..museli jsme je dát do bubnu od pračky a i tak nám jich půlku pobil..

    Nkary - Profil | St 24.3.2010 11:56:58

    mexik >> To jo, ví totiž, zmetek, že mu nic nehrozí.

      Nmexik - Profil | St 24.3.2010 11:55:53

      Kary >> kary - 24.3.2010 11:54:17 >> což o to..potvora to je..ale děsně fotogenická..tenhle se doslova vystavoval..:o))

        Nkary - Profil | St 24.3.2010 11:54:17

        mexik >> Já vím :-)) Ale jak psal Azbest, je to hrozný predátor a potvora. Nic nenechá bez povšimnutí. Za pár let bude velký problém.

          Nmexik - Profil | St 24.3.2010 11:49:24

          Kary >> kary - 24.3.2010 11:47:06 >> to se ti řekne..a hůř dělá..:o)

            Nkary - Profil | St 24.3.2010 11:47:06

            mexik >> Likvidovat - nefotit :-)))))))))

              Nmexik - Profil | St 24.3.2010 11:45:15

              Kary >> kary - 24.3.2010 11:35:56 >> u nás taky jsou..

                Nkary - Profil | St 24.3.2010 11:35:56

                Azbest >> Má pravdu předsedo :-) Už vidím myslivce, kterej by šel večer k řece cíleně na norky :-)) Bych se na to ani ne............
                Loni na lize na Berounce mi jeden běhal okolo kýblů. Ale střílet v sektoru asi není zrovna košér :-))))))))))

                  NAzbest - Profil | St 24.3.2010 11:30:46

                  D3nny >> norci jsou pěkný svině-sežerou všechno,co chodí,leze,plave i lítá a nemaj predátora...

                    Nusak - Profil | St 24.3.2010 11:15:58

                    KóĎA >>Je to tak. Nejenom u italskych firem, nejenom v rybarine, stale vic veci je brano jako spotrebak, ktery se po odslouzeni/pokazeni vyhodi a kupuje se novy....

                      NKóĎA - Profil | St 24.3.2010 11:08:28

                      Slyšel jsem lecos o tom, že italské firmy moc náhradní díly u levnějších řad neprodukují. Filosofie je jasná, proč by jsme měli prodávat náhradní díly k něčemu co je tak levné. Člověk si koupí novej prut... Při pohledu na italské weby a příjmy obyvatelstva Severu s tím můžu jen souhlasit :-)

                        NCarabus - Profil | St 24.3.2010 10:32:20

                        usak >> průser je, že takto se chová málokdo, u nás mám v okolí (50km) 8 krámů, jezdím už jenom do dvou, kde vím, že když budu chtít modré z nebe, tak ho tam do týdne mám

                          NJarin - Profil | St 24.3.2010 10:01:29

                          Aldes >> Osobne mam Trabucco exxon MH 360 uz asi 10 rok a šlape bez akychkolvek problemov akurat som mu dokupil tvrdsiu spicku na Dunaj...
                          Za tie prasule vyzera dobre ....

                            Nusak - Profil | St 24.3.2010 9:54:06

                            Carabus >> no a o tom to je :-( no, nevim jak ostatni, ale prece si nebudu, kvuli zlomene spicce za bratru 250,- kupovat novej prut za bratru x tisic,- takovej frajer teda nejsem :-)...kazdopadne dobry obchodnik ma snahu vyhovet i v takove blbosti, neb vi ze se mu to v konecnem dusledku vrati.

                              NCarabus - Profil | St 24.3.2010 9:42:02

                              usak >> je jasný, že když si koupíš novej prut, tak z toho aspoň něco má, tak co by se snažil shánět špičku :-(

                                Nusak - Profil | St 24.3.2010 9:26:11

                                Ciffik >> ad milo-ja mel spis problem s prodejcem, rupla mi spice na telematchce, vlastni vinou, toz jsem chtel aby mi splasili spicku novou, nebylo boha, milion vymluv ze to nedelaji, ze by to bylo moc drahy, ze nemaji bla bla bla a to sem to chtel vsecko zaplatit, ale asi to nebylo lukrativni :-( (v CZ katalogu takova polozka normalne byla, navic je/byl distributor Mila par km od OL)...nakonec jsem si dil splasil sam za par kacek na netu(zcela jiny pristup), sedl jak p...l na hrnec, ni na akci neni vubec poznat rozdil...takze tez si myslim, ze problem je vetsinou u prodejce, nez u dovozce/vyrobce :-(

                                  NCarabus - Profil | St 24.3.2010 8:34:34

                                  Ciffik >> mě udělali tohle když jsem si vlastní vinou zlomil bolo od Mikada, vysvětlil jsem to prodejci, ten zavolal dealerovi a příští týden jsem zase chytal :-)

                                    NCiffik - Profil | St 24.3.2010 8:29:46

                                    Bobrik >> čau, mě udivilo to milo!? můžeš to rozepsat?

                                      NCiffik - Profil | St 24.3.2010 8:29:00

                                      Šlapeto >> tak s tím bych nesouhlasil...trabucco je kvalita a jaká, bohužel dovozce do Čr nijak nezajímá co a jak se s prutama děje je jim jedno jak probíhá i následné dělení po republice, tak se nediv, že se něco ťukne a rupne....a stejnej přístup k dovozu mají i k servisu a reklamacím (tím nemyslím trabucco, ale dovozce...) podle známého všichni italové reklamace pokud nějaké jsou rovnou mění prut za prut ani je nazjímá co s tím je....tam si narozdíl od Čech zákazníka váží...

                                        NBobrik - Profil | St 24.3.2010 8:03:58

                                        Aldes >> Mám trabucco boloňky taky, např. Zenit mam už snad 10 let a je dost v zápřahu a bez sebemenšího problému. S reklamacema je problém všeobecně, já mám nejhorší zkušenost s Milo. Spíš je to o prodejcích než o značce.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941