Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Aldes - Profil | St 24.3.2010 6:42:59

Šlapeto >> ale jako šmejdi s reklamací nebo jako značka.Já si myslim že značka je to v pohodě mám od této firmy 2 bolon´ky a v pohodě.

    čabi - Profil | Út 23.3.2010 23:02:38

    Juraj >> jo

      Juraj - Profil | Út 23.3.2010 23:01:04

      čabi >> můžu ti brnknout? Teď?

        čabi - Profil | Út 23.3.2010 22:48:08

        OG >> dostal jsem jednou jeden pytlík toho dynamite baits feeder.Je v tom dost mletýho konopí.Nevonělo špatně,ryby na něj šli,ale jedno chytání ti nic nenapoví...

          fanatik - Profil | Út 23.3.2010 22:41:32

          OG >> toho je hodně já chci skusit sensas carp a feeder

            OG - Profil | Út 23.3.2010 22:25:30

            Chlapi, máte někdo zkušenost s krmítkovou směsí DynamitBaits?
            http://hanackyrybar.cz/store/default.asp?lngDepart​mentID=1326

              fanatik - Profil | Út 23.3.2010 21:40:07

              Bobin83 >> Gazza - 23.3.2010 21:11:41 >> já ho sice nemám, ale je pěkně měkkej. Vprodejně jsem ho měl v ruce a stačí brknout a houpe se jak zuzana slavíková http://www.youtube.com/watch?v=QEsVL9Lr80k

                Gazza - Profil | Út 23.3.2010 21:11:41

                zdravím pánové ma nekdo zkušenost s tímhle prutem???Shimano Hyperloop Feeder BX-M délka 3,6m zátěž medium

                  Šlapeto - Profil | Út 23.3.2010 20:38:08

                  Aldes >> prostě to sou šmejdi !!!

                    D3nny - Profil | Út 23.3.2010 20:23:29

                    Sem byl neska na rybách a krom toho že jsem si parádně zachytal a bylo krásně mě z dálky někdo pozoroval..:D

                      fanatik - Profil | Út 23.3.2010 20:03:52

                      Aldes >> to ti přeji

                        Aldes - Profil | Út 23.3.2010 20:03:02

                        Enšpígl >> fanatik - 23.3.2010 20:01:52 >> no tak snad se nic nestane :D

                          fanatik - Profil | Út 23.3.2010 20:02:21

                          Enšpígl >> fanatik - 23.3.2010 20:01:52 >> myslím na prutu :-)

                            fanatik - Profil | Út 23.3.2010 20:01:52

                            Aldes >> třeba když se ti něco podělá tak se na tebe vyserou

                              Aldes - Profil | Út 23.3.2010 19:57:29

                              Enšpígl >> fanatik - 23.3.2010 19:52:15 >> jak myslíš solidní?

                                fanatik - Profil | Út 23.3.2010 19:52:15

                                Aldes >> pozor je to vipa, která není moc solidní

                                  Ciffik - Profil | Út 23.3.2010 19:08:58

                                  Aldes >> trabucco, bacha na reklamace...vnašich končinách se servisu nedočkáš...

                                    Aldes - Profil | Út 23.3.2010 17:34:57

                                    čau máte někdo zkušenosti s tímto feederem je to novinka roku 2010 http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/shop.php?typ=z​i&id=1835&oid=10&kid=622f349fde5221f314d8db54926c1e2c

                                    díky za odpovědi.

                                      Carabus - Profil | Út 23.3.2010 8:57:38

                                      A nebo zkus tenhle
                                      http://www.fish-pro.cz/productdetail.aspx?id=MIV-R​EF360M
                                      osobně jsem začínal s tímhle
                                      http://www.fishop.cz/produkt/x-force-feeder_3901/
                                      a myslím, že ač nejnižší cena, tak by to byla nejlepší volba

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941