Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NPeca94 - Profil | Út 23.3.2010 8:12:31

Poradil by mi tu někdo nějaký prut do 800 na feeder? Děkuji

    Ndvorák - Profil | Po 22.3.2010 22:44:14

    snout >> čágo,o nějakejch zkušenostech se mluvit nedá,ale na feeder se snažím chytat asi 10 let,něco málo jsem z Labe dostal,zatím ale žádnej zázrak....

      Nsnout - Profil | Po 22.3.2010 21:20:00

      Dobrý večer všem. S feederem začínam mám zkušenosti zatím jen na stojáku, je tu někdo kdo chytá na Labi kolem Dvora Králové?

        NLubo - Profil | Po 22.3.2010 21:09:43

        Pepé - Vsetín >> když jsem mapoval před nákupem feedery (někdy kolem vánoc), tak všude nabízeli cartel medium a ten měl vrhací zátěž 70g. A letos došlo patrně k inovaci a tento typ feederu nabízejí jako cartel speciál s vrhací zátěží 80g. Alespoň takhle jsem to pochopil. Protože jsem měl dopředu vybraný a "osahaný" tenhle typ už před vánocemi, šel jsem jej pak v únoru koupit už tzv. najisto a všiml jsem si toho vlastně až doma. Snad nebudu litovat :-))))

          NCíba ml. - Profil | Po 22.3.2010 21:09:05

          Pepé - Vsetín >> speciál má 80gr a medko 70gr já mám to nevý medium a je dobrýý :-) myslim že možná levnější

            NPepé - Vsetín - Profil | Po 22.3.2010 19:09:36

            ahoj vespolek, chlapi víte někdo, jaký je KONKRÉTNÍ rozdíl mezi Sema - Cartel Medium feeder 330 a Sema - Cartel special feeder 330?? Na netu jsem se to nikde nedočetl, já vlastním cartel medium. díky za případné odpovědi.

              NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 22.3.2010 8:30:41

              Reznik76 >> no jasně.. loni jsem na krátké chodil s teleskopem 2,4m 30g na kapry kolem 60cm je to dostačující.. ale na podzim jsem koupil Sema Cartel Special Feeder a teď doufám, že to bude podobně univerzální klacík:-)

                NReznik76 - Profil | Po 22.3.2010 8:20:55

                NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 22.3.2010 8:14:34 >> určitě to pujde, mě se dřív ani nezdálo o tom že budu mít na všecno jinej prut a taky sem chytal ryby jen sem svůj 3m teleskop od Sony převázal na plavačku a chytal

                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 22.3.2010 8:14:34

                  Reznik76 >> jasně.. jediná možnost jak to zjistit, je navázat splávek a lovit.. :-) většínou používám vagglery zakotvené bročkem na dně.. :-)

                    NReznik76 - Profil | Po 22.3.2010 8:12:16

                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 22.3.2010 8:05:52 >> nevim ale i když sem dal nejtvrdší špic tak mi to prostě nesedělo, ale na druhou stranu když chodim v zimě plavačkovat na Botič tak používám WP Ultimate 3m kuli dýlce a manipulaci ve větvích

                      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 22.3.2010 8:08:35

                      otéčko >> já nepotřebuju házet daleko.. ty největší ryby rejdí kolem břehu.. jde mi jen o to, abych nemusel na krátké vycházky tahat milion krámů.. :-)

                        Notéčko - Profil | Po 22.3.2010 8:07:17

                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 22.3.2010 7:51:23 >> Plavačkové pruty jsou zvláštní tím,že mají očka na delších "nožkách"aby se nelepil vlasec k prutu při nahazování lehčích sestav i do větších vzdáleností tudíž jde to ,ale speciál je speciál

                          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 22.3.2010 8:05:52

                          Reznik76 >> proč?

                            NReznik76 - Profil | Po 22.3.2010 7:52:34

                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 22.3.2010 7:51:23 >> né že by to nešlo, zkoušel sem to a upustil sem od toho

                              NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 22.3.2010 7:51:23

                              čau kluci, jsem feederové batole a proto se zeptám: používáte feederový proutek i k lovu se splávkem?

                                NAzbest - Profil | Ne 21.3.2010 22:40:58

                                Z.MARAA >> vytiskni to na gumu a pak to v pohodě natáhneš:-))

                                  Nvah - Profil | Ne 21.3.2010 20:22:50

                                  Proki >> diki moc ten si zoberem diki

                                    NCarabus - Profil | Ne 21.3.2010 20:20:40

                                    Z.MARAA >> umí to IRFAN a řada jiných editorů a prohlížečů

                                      Nmity - Profil | Ne 21.3.2010 20:07:21

                                      Z.MARAA >> já mám na to zoner photo studio a to ti udělá s fotkama všechno ( zvětší i zmenší rozměry, atd.)

                                        NZ.MARAA - Profil | Ne 21.3.2010 19:54:54

                                        ok diky mej se

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941