Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nxmac - Profil | Ne 21.3.2010 19:50:55

Z.MARAA >> To ti neporadím.. Z malé velkou jsem nikdy neřešil ..

    NZ.MARAA - Profil | Ne 21.3.2010 19:45:39

    xmac >> tak uz vim jak to tam dostat vis prosim jeste jak upravit velikost?mam to focene z mobilu a je to male

      Nxmac - Profil | Ne 21.3.2010 19:18:09

      Z.MARAA >> není zač ..

        NZ.MARAA - Profil | Ne 21.3.2010 19:13:42

        xmac >> jj uz to mam diky moc

          Nxmac - Profil | Ne 21.3.2010 19:08:46

          Z.MARAA >> No stačí, když si přidáš ty fotky do svého profilu a ony se pak už zobrazí ve fotografiích mrku ... Prostě klikneš na profil - v pravo dole klikneš na mé fotky (modrý zápis) - pak klikneš na přidat fotku (modré písmo) a vkládáš..

            NProki - Profil | Ne 21.3.2010 19:07:08

            Villo >> vah - 21.3.2010 18:55:36 >> Ale je to trochu přes 30e, mám jen českej link http://www.tahoun.cz/rybarske-navijaky/spro-black-​arc-8xx

              NZ.MARAA - Profil | Ne 21.3.2010 19:01:57

              xmac >> nn myslim dat tam proste fotku ulovku ale aby nebyla v diskuzi ale normalne ve fotkach mrku

                NPiranha - Profil | Ne 21.3.2010 18:57:44

                Villo >> vah - 21.3.2010 18:55:36 >> www.braunstar.cz najed si na rybarske potreby-navijaky smekaci-zadni brzda-shimano

                  NPiranha - Profil | Ne 21.3.2010 18:56:31

                  Shimano exage, nebo ujde i jemna catana, ta stoji par kacek a je to kvalitni celkem.I kdyz ten exage asi bude spis 40-50 EUR.Catana cca 25

                    Nvah - Profil | Ne 21.3.2010 18:55:36

                    Proki >> nemohli by ste mi poslat link na to..

                      NProki - Profil | Ne 21.3.2010 18:49:42

                      Villo >> vah - 21.3.2010 18:48:28 >> Exage, Black arc atd.

                        Nvah - Profil | Ne 21.3.2010 18:48:28

                        Ahoj
                        potreboval by som radu neaki feederrovi navijak do 30 euro
                        di za radi ale prosimvas neake mi dajte

                          Nxmac - Profil | Ne 21.3.2010 18:34:10

                          Z.MARAA >> Myslíš profilové foto, nebo kam?

                            NZ.MARAA - Profil | Ne 21.3.2010 18:32:16

                            cau chlapaci poradi mi nekdo prosim jak mam vlozit na stranku mrku fotky ale nemyslim tim do diskuze diky

                              Npavel68 - Profil | Ne 21.3.2010 16:17:55

                              Sven - 21.3.2010 15:18:46 >> A ten poprskanej monitor mi utře kdo ???

                              o)))

                                NSven - Profil | Ne 21.3.2010 15:18:46

                                Sadil >> barvení je naprd. Zkus samolepící holografické proužky. http://www.ceskeskolky.cz/produkt/holograficka-fol​ie-samolepici-23-x-33-cm-4-listy-ruzne-barvy-41920300/ Musíš ale dost povolit brzdu.

                                  NPiranha - Profil | Ne 21.3.2010 14:22:29

                                  Sadil - priimalex, ale obarvy jen 268 cervu, pak uz se ti to míhá pred ocima :-))

                                    NSadil - Profil | Ne 21.3.2010 14:03:09

                                    Kupuji barvene,ale je to bida je tam vic neobarvenych nez barvenych tak proto si chci barvit sam a nevim jak na to.Dik za radu jak je mam barvit

                                      Nkary - Profil | Ne 21.3.2010 13:57:19

                                      Sadil >> Nekupovat bílé a koupit rovnou barevné :-))

                                        Npaia - Profil | Ne 21.3.2010 13:57:13

                                        Sadil >> koupit barevny nebo použít potravinářské barvivo.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941