Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Sadil - Profil | Ne 21.3.2010 13:55:55

Jak nejlepe obarvit bile cerviky.Poradte.Diky

    xmac - Profil | Ne 21.3.2010 13:37:05

    Kary >> kary - 21.3.2010 13:29:45 >> Já bych spíš řekl, že ten kdo má co říci k tématu si plká ve svých a nebo podobných diskuzích a tady to funguje jako poradna .. Je to úplně jiný systém než třeba v muškaření, kde se plká přímo :)

      kary - Profil | Ne 21.3.2010 13:29:45

      xmac >> Přečti si posledních cca 40 zápisů a hned to pochopíš.

        xmac - Profil | Ne 21.3.2010 13:26:36

        Kary >> kary - 21.3.2010 13:14:14 >> Pro co?

          kary - Profil | Ne 21.3.2010 13:14:14

          Proto sem už skoro feedraři nechodí.

            DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 13:06:36

            paia >> ok my už stejně přestanem

              paia - Profil | Ne 21.3.2010 13:04:17

              DavidBuchal >> moc práce je pro nás ostatní číst ty vaše nesmyslny kecy.

                xmac - Profil | Ne 21.3.2010 13:02:34

                DavidBuchal >> klikneš na otázky a diskuze - pak na privátní - pak sjedeš až dolu a vyplníš formulář - pak počkáš až ti to schválí - pak si to otevřeš a pozveš si tam koho chceš

                nikdo nepozvaný tam neuvidí, ani nemůže psát ..

                  DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:58:03

                  a ten se založí jak ?

                    xmac - Profil | Ne 21.3.2010 12:56:28

                    DavidBuchal >> si založte soukromej pokec ..

                      DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:53:43

                      víme
                      ale sry to je moc práce :D

                        paia - Profil | Ne 21.3.2010 12:52:51

                        víte, k čemu je to SZ ve žlutém kolečku za jménem???

                          DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:52:49

                          hele ještě pořádně nwm

                            smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:52:22

                            des teda ???davide

                              smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:50:18

                              tak tloust no

                                smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:49:52

                                davide tak pod

                                  DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:47:47

                                  takže na Feeder .. :D Slunko SvIť dál .. Ať je teplo .D

                                    Cíba ml. - Profil | Ne 21.3.2010 12:47:32

                                    spis tloust

                                      smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:47:13

                                      jen at sviti
                                      a nakej cejn se najde

                                        Cíba ml. - Profil | Ne 21.3.2010 12:47:01

                                        proc by sme nechytli a hoavne musis vedet co je to trpelivost ja chci vedet esi pudes nebo ne jinak se na to muzu vypr...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941