Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:45:44

nez na splavek

    smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:45:09

    kdyz fouka tak spis na tezko

      DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:45:04

      jn ale me zajima jestli neco vubec chytnem kdyz tam pujdem (mozna rymu) :D Slunko Sviť Sviť !!

        Cíba ml. - Profil | Ne 21.3.2010 12:43:21

        dyk na feeder nemusis hazet daleko

          Cíba ml. - Profil | Ne 21.3.2010 12:42:53

          DavidBuchal >> ale ho.. na splavek dyk tady kazdej den chytam na feeder

            smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:42:50

            aha
            to rikaůl tvuj tata

              DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:41:52

              já nwm prý že tam je málo místa a že je to na splávek :(

                smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:41:51

                s tebou

                  smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:41:20

                  proc nejde teda na V

                    DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:39:43

                    Jsem chtěl jít vyzkoušet Feeder s tátou :(

                      smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:38:47

                      bohuzel

                        DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:36:43

                        Já jsem myslel že půjdem na ten B.... Ale je prej zamrzlej .. :( :(

                          DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:33:14

                          Hele ještě nwm jestli vůbec pojedu ...

                            smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:32:57

                            davide ses tady
                            ???

                              smoldas - Profil | Ne 21.3.2010 12:30:28

                              jj
                              v kol.ik jedes

                                DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:28:38

                                Cíba ml. >> ok Hele Martine chci se zeptat?! Ty pojedeš na Vejrovku na Kole?

                                  Cíba ml. - Profil | Ne 21.3.2010 12:27:59

                                  DavidBuchal >> Asi ve 2

                                    DavidBuchal - Profil | Ne 21.3.2010 12:27:17

                                    Hele tak jak ?

                                      paia - Profil | Ne 21.3.2010 12:13:51

                                      peXtr >> Pextr - 21.3.2010 9:54:57 >> trochu osolit krmení taky neuškodí, melasu zatím vynechávám, její čas přijde, až se voda trošku ohřeje, doporučuji taky vyzkoušet poloprůběžnou montáž.

                                        Piranha - Profil | Ne 21.3.2010 11:06:52

                                        peXtr >> Pextr - tak tak, nedaval bych posilovac.I kdyz v pripade ty Luiznice...
                                        Nadarmo se o ni nerika vyžrná Luznice a mozna by to chtelo ryby lip lakat nez treba na Labi nebo jinde.Mozna se to ale tyka spis dravcu o tom vyžrání.
                                        Ja bych ho nedaval a dal tam melasu.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941