Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NRybkin - Profil | Ne 21.3.2010 10:36:39

peXtr >> Pextr - 21.3.2010 9:54:57 >> Žádnej posilovač nedávej,páternoster návazec 0.12 a na háček pařenej rohlík hnojáka nebo červíky

    NPextr - Profil | Ne 21.3.2010 9:54:57

    Dneska jdu na ryby na řeku Lužnici. Jdu poprvé chytat na feeder a chtěl jsem se zeptat jaký mám použít posilovač. Mám jahodový a mušli. Který myslíte? Jakou by jste mi doporučili koncovou sestavu, když je řeka mírně tekoucí?

      Nsilurus33 - Profil | So 20.3.2010 21:05:34

      čau, nevíte někdo náhodou jak to jde na sázavě v pikovicích, dík

        Npaia - Profil | So 20.3.2010 20:57:53

        Reznik76 >> mrkev tam myslím není, jen kuku, hrášek a paprika. ;o)

          NReznik76 - Profil | So 20.3.2010 20:55:53

          paia >> paprika a mrkev:-)))))))))))

            Npaia - Profil | So 20.3.2010 20:43:14

            já dneska namíchal čisty Lorpio černá plotice, přidal týden stary, už těměr zcela zakukleny červy a Mexickou směs od Bonduelle, kterou jsem omylem koupil místo čisté kukošky a jezdilo mi to fajnově.

              NWitwi - Profil | So 20.3.2010 20:15:06

              SIOLA >>
              ja sem mel cca 30 CM a celkem braly

                NSIOLA - Profil | So 20.3.2010 20:07:34

                Jak dlouhej navazec ted na mirnou říčku ?

                  NTULEŇ8 - Profil | So 20.3.2010 20:07:04

                  Piranha >> No uvidim dík za radu. Nezkoušel jsi někdy nadrtit do toho nějaký pelety?

                    NPiranha - Profil | So 20.3.2010 20:02:46

                    TULEŇ8 - pokud ti to jde jen takto, tak to nech bejt, ale z jara nezkazis nic treba melasou, nebo v lete pouzij nejaky posilovac, bud na cejny, nebo tekuty s nejakou zajimavou prichuti.Ovocny jsem radeji uz vypustil.Smrdelo to s tim oplatkovim traperem nechutne :-)
                    Treba orechovy, nebo med ci pernik neni spatny.Je to podobny origo vuni trapera.
                    Na podzim, nebo ted z jara je taky dobra Tatra.Slazeny mleko.Nechava light oblak ve vode a je to dobrej nosic pachovych stop.Tedy v rece.

                      NTULEŇ8 - Profil | So 20.3.2010 19:56:17

                      já s ním nic nedělám jen tam dám bonduelku kostáky a na labi to docela jde. já jen že mi v palici šrotuje nějaký vylepšení.Ale nevim co tam ještě přidat

                        NPiranha - Profil | So 20.3.2010 19:54:00

                        Rybkin - neni jemny jako jemny.Bylo tam treba pojivo, ktery se nerado poji s necim jinym :-)
                        Dobry je tam davat lepidlo, nebo staci zprasit hladkou moukou, ale ne moc.

                          NPiranha - Profil | So 20.3.2010 19:52:35

                          TULEŇ8 - Traper je univerzalni krmeni, je levny ta petikilovka se da koupit za 150,-
                          Ja jsem ho ze zacatku pouzival tak jak je a slo to pekne.Pak jsem ho prosejval a pouzival jako zaklad krmeni pred pridanim jinych latek.Ted ho pouzivam proste kdyz neni zrovna chut se patlat s ingrediencema, nebo jdu jen tak na blind posedet k Labi.Je to dobry krmeni.

                            NRybkin - Profil | So 20.3.2010 19:49:38

                            Piranha >> Já koupil loni Lorpio Kapr med a bylo to jak mouka a vubec to taky nedrželo pohromadě.Pěkně jsem se vytrestal

                              NTULEŇ8 - Profil | So 20.3.2010 19:49:28

                              Ahoj lidi! rád bych se zeptal jestli nemá někdo zkušenosti se směsí TRAPER- KARPIOWATE WODY BIAZACE

                                NPiranha - Profil | So 20.3.2010 19:46:57

                                KóĎA - tak je to mozna zkusenostma.Ja nechytam feederem tak dlouho jako ty.Rikam fakta a fakt je ten, ze se mi proste rozpadaj.Vim ze to krmeni dela kdyz se navlhci a okamzite pouzije.Ja ho nechavam odstat aby vsechno nasalo vodu a pak to jeste dotahnu do finise.Ono drzi, ale obcas se proste rozleti.Sensas mi to neudal proste.
                                Ti polaci nedelaj covece spatny vecicky.

                                  NKóĎA - Profil | So 20.3.2010 19:43:49

                                  Piranha >> a pořádné dovlhčení? hlína? já Lorpio používám léta a při správné přípravě takové problémy nemívám.

                                    NPiranha - Profil | So 20.3.2010 19:42:25

                                    KóĎA - rozpadaj se mi kdyz je hazu, nebo strilim.Daval jsem do nich hodne jemnou strouhanku a pak to drzelo, ale radeji to preseju a ty hruby pouzivam na vnadeni pri feedercarpu.

                                      NPiranha - Profil | So 20.3.2010 19:39:50

                                      SIOLA -> cervíci nambr van :-) a pak kuku, foukacky, hnojacek je in, kor ted, stridku z testa, mini boilies, jatra, tresne, merunky na tlouste, car masa.Proste vsechno.

                                        NKóĎA - Profil | So 20.3.2010 19:39:39

                                        Piranha >> co že dělají Lorencovky?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941