Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Proki - Profil | So 20.3.2010 19:36:13

SIOLA >> hlavně bílý pečivo

    SIOLA - Profil | So 20.3.2010 19:34:45

    Co davate ja hacek v dnesnich dnech ? Masnak ?

      Piranha - Profil | So 20.3.2010 19:31:51

      Ja dneska pouzil smes 50% Lorpio yellow breme + 30% Sensas plotice + 20% strouhanka.Prosel jsem to za sucha pres velkej cednik a zbavil krmeni hrudek a vetsich castic.Krmeni velice dobre pak drzi v koulich a pri nastreleni se nerozpadaj.To delaj hodne Lorencovky.Ale po preseti se vyrovnaj Sensaskam.

        KóĎA - Profil | So 20.3.2010 19:20:36

        Martin M. >> + extra černá lorpiácká hlína :-) I po třetím drbání kartáčkem vypadám jako po třídenní práci při plení záhonků...

          Martin M. - Profil | So 20.3.2010 19:17:09

          KóĎA >> krmeni cerna plotice, ze?

            an-old-fuddy-duddy - Profil | So 20.3.2010 19:17:04

            KóĎA >> jak se pěkně spokojeně tlemí:)

              KóĎA - Profil | So 20.3.2010 19:07:26

              dneska přišla i wostrá :-)

                Piranha - Profil | So 20.3.2010 18:38:08

                Tak dneska prvni feederovy den u Labe.A i kdyz to nebylo dle mych predstav, tak to celkem slo.Ven sli 4 cejni, tak ze par kopancu jsem v ruce mel :-)
                Tak hodne zdaru a rychle k vode, kousou.

                  pavel68 - Profil | Pá 19.3.2010 22:55:47

                  Zajda >> Jdu koukat na film - brou kamaráde o))

                    mity - Profil | Pá 19.3.2010 22:35:41

                    Zajda >> co ti je? :) každej den přijdeš a ach jo..:D

                      Zajda - Profil | Pá 19.3.2010 22:33:36

                      Paulus >> pavel68 - 19.3.2010 22:12:16 >> Provedu....Chjo:-(... Stačí?

                        pavel68 - Profil | Pá 19.3.2010 22:12:16

                        Zajda >> Tak vzdychej potichu o)))

                          Zajda - Profil | Pá 19.3.2010 22:05:50

                          Paulus >> pavel68 - 19.3.2010 21:57:47 >> Já a fňukat? Jenom si vzdychám..:-(

                            pavel68 - Profil | Pá 19.3.2010 21:57:47

                            Zajda >> Nefňukej pořád o)))

                              boyscout - Profil | Pá 19.3.2010 20:53:08

                              RADYNEK >> byl si tam kde minule nebo někde jinde? kdyžtak po Sz.

                                RADYNEK - Profil | Pá 19.3.2010 20:29:12

                                boyscout >> lepší tvrdej (ý) jak měkký, že :)
                                Byl jsme dneska na7, celkem kousli

                                  Zajda - Profil | Pá 19.3.2010 20:22:56

                                  Achjo..:-(

                                    Kuba.H. - Profil | Pá 19.3.2010 19:56:30

                                    boyscout >> jsem zvědavej!!!!!!!!!!!

                                      mity - Profil | Pá 19.3.2010 19:40:08

                                      paia >> jó , ten vypadá dobře, jen bych chtěl asi trochu větší velikost...

                                        boyscout - Profil | Pá 19.3.2010 19:37:24

                                        Kuba.H. >> tak pokud si to opravdu vyděl na vlastní oči, tak to asi bude zítra opravdu hustý a tvrdý :-)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941