Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKuba.H. - Profil | Pá 19.3.2010 19:34:22

tak jsem dneska byl na nich!!!!!!!!!!!! vyděl jsem dvakrát zatáhnout!!!!! uvidíme zítra ráno.........................!!!

    Nfishpek - Profil | Pá 19.3.2010 19:26:15

    Rozkoš ani omylem led asi 15 čísel ,ale na malý už to trochu taje.

      Nmara vydra - Profil | Pá 19.3.2010 16:28:46

      nevite někdo jestli už jsou Pastviny nebo Rozkoš bez ledu? Diky

        NPavel S. - Profil | Pá 19.3.2010 16:05:14

        Sla >> hlavně tmavou,nejlíp černou a přidej i trochu soli

          Npaia - Profil | Pá 19.3.2010 10:30:20

          mity >> co třeba Daiwa (v tomhle případě spíš přeznačenej Cormoran) - http://obchod.blackbass.cz/?article=4733

            NZajda - Profil | Pá 19.3.2010 7:07:30

            Sla >> Šoupni to tam, trochu to přisol, dodej trochu maggi a hrr na ně...Ryby mají po zimě hlad a sežeró všechno..:-) A na konci vyzkoušej, co bude lepší...

              NSla - Profil | Pá 19.3.2010 7:01:45

              ahojte. jakou pouzivate ted z jara smes do krmitka? mam jeste od minuleho roku od Lorpia - Kapr ořech, ale nejsem si jisty zda neni lepsi az je teplejsi voda. a nejakou dobrou montáž na feedr- balaton nebo radsi prubezku s kratkym navazcem? vsem diky za rady

                NDocky - Profil | Pá 19.3.2010 5:58:20

                Pravdou je, že se tady někdy řeší věci, pro které tenhle portál určený nebyl, ale neřeším. Je to každého věc a navážet se někdy do někoho za to, proč???
                Jinak pánové přejí příjemný den a pohodové víkendové pochytáníčko, protože je tu snad konečně to jaro.
                S pozdravem Dočky

                  NKomiks - Profil | Čt 18.3.2010 21:28:00

                  Ahojte všichnni, mam jenom dotaz, jestli někdo nevíte jak to vypadá s ledem na Křetince. Klidně SZ, nebo nějakej odkaz kde se to dá zjistit. Díky

                    NAzbest - Profil | Čt 18.3.2010 21:18:15

                    Paulus >> pavel68 - 18.3.2010 20:36:37 >> jako kdyby se tu vykecával jenom von.....nechte ho na pokoji.
                    Těší se na novej cajk a o radost je potřeba se dělit.

                      NZajda - Profil | Čt 18.3.2010 21:02:56

                      Paulus >> pavel68 - 18.3.2010 20:18:20 >> Vrať se do hrobu když tomu tady nerozumíš..:-)

                        NŠlapeto - Profil | Čt 18.3.2010 21:01:37

                        witwi >> Witwi - 18.3.2010 21:00:45 >> nehádej se...Pavel má pravdu !

                          NWitwi - Profil | Čt 18.3.2010 21:00:45

                          Paulus >> pavel68 - 18.3.2010 20:36:37 >>
                          on se tu nekdo smeje ????

                            Npavel68 - Profil | Čt 18.3.2010 20:36:37

                            witwi >> Witwi - 18.3.2010 20:24:31 >> To není k smíchu - myslím to vážně.Tato sekce není určená pro chatování - je tu Plkárna,nebo SZ.

                            Bez smajla

                              NZajda - Profil | Čt 18.3.2010 20:33:14

                              Káceč >> :-)))))

                                NKáceč - Profil | Čt 18.3.2010 20:26:46

                                Zajda >> Je to marný,dočista marný....

                                  NWitwi - Profil | Čt 18.3.2010 20:24:31

                                  Paulus >> pavel68 - 18.3.2010 20:18:20 >>
                                  Uz se zase opakuješ :)

                                    Npavel68 - Profil | Čt 18.3.2010 20:18:20

                                    Odkdy je tady pískoviště ???

                                    Plkejte si po SZ....

                                      NWitwi - Profil | Čt 18.3.2010 20:16:09

                                      mity >>
                                      to je fakt

                                        Nmity - Profil | Čt 18.3.2010 20:10:33

                                        witwi >> Witwi - 18.3.2010 20:07:13 >> každopádně bych ho nechtěl platit :) mě stačí 1000 Kč za normální naviják...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941