Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 20:07:13

mity >>
Každopádně bych ho chťel vidět :D

    Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 20:05:47

    Šlapeto >>
    jj to jo ale kdyz reknes treba ze si to koupil za 5 K tak je mysleno 5000 ale hovorove treba stalo me to kilo tak je to 100

      mity - Profil | Čt 18.3.2010 20:04:21

      witwi >> Witwi - 18.3.2010 19:51:23 >> to by měl být zlatej ten naviják :)

        Šlapeto - Profil | Čt 18.3.2010 20:03:22

        witwi >> Witwi - 18.3.2010 20:00:03 >> kilo=100...teda alespoň u nás :-))))

          Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 20:00:03

          A kylo je jako 1000 :)

            P3 - Profil | Čt 18.3.2010 19:59:38

            Šlapeto >> jiná generace jiný mrav. :-) já zas nerozumím jiným hláškám :-))

              Šlapeto - Profil | Čt 18.3.2010 19:57:47

              P3 >> tak to sem pochopil teda blbě..já myslel, že koruny :))

                P3 - Profil | Čt 18.3.2010 19:56:28

                Šlapeto >> K=Kylo :-) aspoň pro mladý.

                  Šlapeto - Profil | Čt 18.3.2010 19:55:21

                  witwi >> Witwi - 18.3.2010 19:51:23 >> K=Koruna ??

                    Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 19:51:23

                    mity >>
                    ale kdyz napises 999 K tak K je jednotka tisíc takže si napsal že to stojí skoro milión ...

                      Sla - Profil | Čt 18.3.2010 19:48:53

                      ahojte. jakou pouzivate ted z jara smes do krmitka? mam jeste od minuleho roku od Lorpia - Kapr ořech, ale nejsem si jisty zda neni lepsi az je teplejsi voda. a nejakou dobrou montáž na feedr- balaton nebo radsi prubezku s kratkym navazcem? vsem diky za rady

                        DavidBuchal - Profil | Čt 18.3.2010 19:38:34

                        Cíba ml. >> tjn :( Učit se .. :( A ještě nazpamět anglický text :( Radši bych šel na ryby než tvrdnout půl dne ve škole :((

                          mity - Profil | Čt 18.3.2010 19:35:56

                          witwi >> Witwi - 18.3.2010 19:30:35 >> stojí litra bez koruny :)

                            P3 - Profil | Čt 18.3.2010 19:32:05

                            Cíba ml. >> buď rád že né práce.

                              Cíba ml. - Profil | Čt 18.3.2010 19:31:17

                              DavidBuchal >> :-) tjn....škola nám brání v rybaření :-!

                                Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 19:30:35

                                novo >>
                                Jasne a mame vubec na mysli stejnou cenu ?

                                  mity - Profil | Čt 18.3.2010 19:27:43

                                  novo >> taky není skladem :(

                                    novo - Profil | Čt 18.3.2010 19:25:21

                                    witwi >> Witwi - 18.3.2010 19:23:07 >> jo šímo je drahé

                                      DavidBuchal - Profil | Čt 18.3.2010 19:24:59

                                      Cíba ml. >> jj :) snad se nepřežerou :DDD, pak by nemuseli brát :) Jinak učim se toho Romea :D

                                        DavidBuchal - Profil | Čt 18.3.2010 19:23:52

                                        Azbest >> Díky moc :) Jsem sám zvědavej, co v neděli s Cíbou ml. chytnem :) Ale moc se těšim :) Kámoši si ten způsob lovu na feeder chválí :) snad se knim přidám ... :)

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941