Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

skwor - Profil | St 17.3.2010 17:37:24

Monti >> Zajda kecá, KóĎA umí jenom tlouště :-))

    iL3gAl - Profil | St 17.3.2010 17:33:42

    Monti >> On ma ale KoĎA pravdu s tim že jsou Shimana žvejky někomu to vyhovuje a někomu zase ne ale nenapsal že to jsou špatné pruty jen mu nevyhovujou.

      Monti - Profil | St 17.3.2010 17:33:12

      Zajda - jasne kóďa vyskúšal už všetko na svete a je do samotne zjavenie a každý musí jeho názory brat za svoje však??? Ja nehovorím že nemá skúsenosti alebo že nieje dobrí, hovorím len že každý má svoj názor a podľa úspešnosti značky usudzujem že veľa ľudí má so shimanom veľmi dobré skúsenosti kto nemá skúsenosti žiadne tak nech si to vyskúša a sám sa presvedčí o tom či mu prút vyhovuje alebo nie

        Zajda - Profil | St 17.3.2010 17:27:36

        Monti >> Až budeš mít odchytané to, co KóĎA, tak tady kvokej...

          Lejonardo - Profil | St 17.3.2010 17:15:55

          a jakou máte zkušenost s tou firmou sema s feederovýma udicema?

            Monti - Profil | St 17.3.2010 17:15:24

            KóĎA - akty nemáš rád shimano neznamená to že sú to zlé prúty, každý ma svoj názor ale myslím si že shimano by sa nevypracovalo tam kde je ak by tie prúty dobré neboli a ja sám mám so shimanom veľmi dobré skúsenosti takže neodrádzaj každého od kúpi, kto ho chce vyskúša si ho a posúdi sám

              Pavel S. - Profil | St 17.3.2010 17:12:49

              Lejonardo >> v tý 330 nevim v ruce jsem měl 360

                Kosák - Profil | St 17.3.2010 17:12:34

                Lejonardo >> Tak to bych se porozhlédl po nějakém feederu od Semy nebo od Mivardi, v této ceové kategorii u nich můžeš sehnat dobrý prut... např:
                Sema Z-Force, Sema Cartel
                Mivardi Imperium, nebo zcela nový model Mivardi Axiom Feeder

                  Lejonardo - Profil | St 17.3.2010 17:09:54

                  Pavel S. >> dobrý našel jsem ho aji v 3,30m

                    Lejonardo - Profil | St 17.3.2010 17:08:19

                    Pavel S. >> no vypadá pěkně, bral bych ho, ale hodila by se mi spíš velikost 3,30m, druhej prut mám shimano catana bx multifeeder 3,30m tak abych měl ty špičky stejně vysoko :-D, doted sem právě chytal s jednou děličkou a už mě to nebavilo mýt obě udice od sebe a nestačil sem sledovat policajta, když sem na něj nedal pípák

                      Lejonardo - Profil | St 17.3.2010 17:05:20

                      Kosák >> na menší kapříky max do 60cm, hlavně na cejny a červenky, tak nějaký MEDIUM

                        iL3gAl - Profil | St 17.3.2010 17:02:11

                        Kosák >> Určitě na velký :-)).

                          Pavel S. - Profil | St 17.3.2010 16:58:10

                          Lejonardo >> http://www.fishop.cz/produkt/cartel-feeder-medium-​360m_3360/

                          dnaska jsem ho měl v ruce,koupil si ho kamarád a vypadá velice solidně

                            Kosák - Profil | St 17.3.2010 16:57:55

                            Lejonardo >> Na jakou vodu??? Na jaké ryby???

                              Lejonardo - Profil | St 17.3.2010 16:56:03

                              Ahojte všici, potřebuju poradit, chtěl bych si koupit druhý feeder nějaký do 1500Kč 3,30m, poradíte mi nějaký prosím?

                                Pavel S. - Profil | St 17.3.2010 16:52:21

                                mp >> prut nevim,zatím jsem ho nedržel,ale nexave naviják svou práci udělá,mam ho 4roky a maká jako ďas,takže bych do něj šel znova.

                                  yxo - Profil | St 17.3.2010 16:00:05

                                  Šlapeto >> obrazne napísané..asi som to nevystihol najlepšie..tá hadica je lepšie prirovnanie...

                                    yxo - Profil | St 17.3.2010 15:59:41

                                    iL3gAl >> sorry ..až teraz som si všimol že nie ty kupuješ

                                      KóĎA - Profil | St 17.3.2010 15:55:36

                                      Šlapeto >> také se mi ten prut vizuelně moc líbil. Včetně toho koncového dílu s integrovanou špičkou s různě velkými oky.

                                        iL3gAl - Profil | St 17.3.2010 15:50:27

                                        yxo >> Já nic robit nebudu nic nekupuju :-).

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941