Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:49:56

yxo >> shimano a kolík ???

    Nyxo - Profil | St 17.3.2010 15:48:46

    iL3gAl >> urob ako chceš..keď budeš mať lepši pocit s kúpy kolíka do fazule s nálepkou shimana....

      NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:48:14

      KóĎA >> mě na něm naprosto zaujala ta jeho akce tvořená špičkou jako celým dílem, ale za ty prachy by byla určitě lepší nějaká Amnesia :))

        NKóĎA - Profil | St 17.3.2010 15:43:48

        S aerocastem je to jako s každým feederem od šíma. Pod líbivým kabátkem lenivá hadice :-)))

          NiL3gAl - Profil | St 17.3.2010 15:40:46

          yxo >> To já moc dobře vim ale nemusim hned odsuzovat značku.

            Nyxo - Profil | St 17.3.2010 15:38:14

            iL3gAl >> v cene hyperloopu kúpiš prútm ktorý bude lepši ale nebude Shimano....

              Nskwor - Profil | St 17.3.2010 15:33:52

              Šlapeto >> SZ.

                NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:33:33

                skwor >> no...v poslední době prakticky vůbec, co potřebuješ? :))
                iL3gAl - ®: Ok...

                  Nskwor - Profil | St 17.3.2010 15:32:19

                  Šlapeto >> Hele, jak často se poslední dobou pohybuješ po ryb. potřebách v naší stověžaté matičce? Potřeboval bych na něco tip.

                    NiL3gAl - Profil | St 17.3.2010 15:32:08

                    Šlapeto >> Takovej Beast se dá sehnat taky za pěkný peníze a v řadě BX je i trochu tužší.

                      Nkary - Profil | St 17.3.2010 15:31:47

                      Antík by taky nebyl špatnej :-)))

                        NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:30:27

                        iL3gAl >> jasně...takovej AEROCAST za 5500,- je hodně dobrej proutek, ale nejspíš hledá něco s krapet nižší cenou

                          NiL3gAl - Profil | St 17.3.2010 15:28:28

                          Šlapeto >> KóĎA >> To jo ale on o ceně nic nepsal ale nwm proč hned jiná značka. Kdyby chtěl dát do prutu větší částku tak se u Shimana najde hodně pěknej prut. A myslim si že takovej Hyperloop pro člověka kterej chodí na stojáky stačí.

                            NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:26:18

                            KóĎA >> byl jsem rychlejší ;))

                              NFloop - Profil | St 17.3.2010 15:26:06

                              ¨ja shimano nepouživám takže to neřešim :D

                                NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:25:45

                                skwor >> nejsem uplně proti šímu..porád je to značka ,kterou mám nejvíc ,ale ten hyperloop by musel za ty peníze být zlatej :)))
                                A vůbec levné feedery od Shimana stojí za prd..Myslim, že už se dá uvažovat o takovém Beastmasteru, ale nic pod tím :))

                                  NKóĎA - Profil | St 17.3.2010 15:23:59

                                  iL3gAl >> protože v téhle cenové reakci u šíma nic použitelného nenajdeš...

                                    NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:23:27

                                    iL3gAl >> protože v takovéto cenové relaci dobré šímo nesežene...
                                    Pouze můj názor

                                      Nskwor - Profil | St 17.3.2010 15:21:27

                                      Šlapeto >> Jsem rád, že moje anti-shi šíříš dál :-)

                                        NiL3gAl - Profil | St 17.3.2010 15:19:45

                                        Šlapeto >> Proč u jiné značky?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941