Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NŠlapeto - Profil | St 17.3.2010 15:17:38

Bobin83 >> Gazza - 17.3.2010 15:13:06 >> po proutku se ještě raději porozhlédni...nejlépe u jiné značky :))

    Nkary - Profil | St 17.3.2010 15:15:41

    Bobin83 >> Gazza - 17.3.2010 15:13:06 >> Ten naviják bych si koupil, ale prut zahodil :-))

      NGazza - Profil | St 17.3.2010 15:13:06

      Zdravím panove co si myslite o tehle kombinaci???
      feeder-Prut Shimano Hyperloop BX 3,66m Medium
      naviják-Shimano Super MGT - RB 4000

      Mam do toho jit??? diky za odpovedi

        Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:24:56

        uz jdu tak brou:D

          Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:23:46

          Zajda >> tak ja mel asik nejakej vadnej kus:D...vydrzel dva dny:D ne ze bych byl nejaky prase...dostal zabrat na tech zavodech:D skolaboval po 10 kapru pres 50cm:D nejvetsi co byl byl kolem 60 cm...

            NZajda - Profil | Út 16.3.2010 21:21:51

            c@m@ro >> Zeona mám předo i zadobrzdu už několik let a v poměru cena/výkon ten naviják nemá konkurenci...

              Nmity - Profil | Út 16.3.2010 21:20:03

              Já jsem si objednal ten exage ve vel. 4000, mám rád větší navijáky...Měl by přijít asi v pátek, tak už se těším :)

                Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:19:56

                Šlapeto >> daal:D mel jsem okuma zeon..vydrzel jedny zavody:D praskla pruzina od brzdy:D a asik dvakrat jsem mel pujcenej red arc a zatim nejlepsi stroj co jsem mel...jinak nic a jeste mam ticu cybernetic ale ta se na feeder nehodi:D

                  NŠlapeto - Profil | Út 16.3.2010 21:18:09

                  c@m@ro >> no a dál...otázek na toto téma je tady pomálu, tak mi prosím poraď ;-)

                    Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:12:22

                    Šlapeto >> mam shimo nexave 2500 neco a exage 2500 rb uz chodim jen s tim exage ma o hodne jemnejsi chod a brzdu..nejvic mi ale sedne ta bojovka

                      NŠlapeto - Profil | Út 16.3.2010 21:10:47

                      c@m@ro >> a jaký jiný jsi ještě měl možnost vyzkoušet? ;)

                        Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:09:22

                        Zajda >> este nejduu:D ale jinak diky:D tobe kdyz tak taky:D

                          NZajda - Profil | Út 16.3.2010 21:08:45

                          c@m@ro >> Dobrou...

                            Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:07:42

                            Zajda >> za chvíli pudu:D

                              NZajda - Profil | Út 16.3.2010 21:07:19

                              c@m@ro >> Bych se šel pořádně vyspat..:-)

                                Nmexik - Profil | Út 16.3.2010 21:07:08

                                Zajda >> třeba prozřel a změnil názor, to se občas stává..:o))

                                  Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:06:13

                                  Zajda >> sry mam dneska blbej den:D dneska vsechno pletu...:D

                                    NZajda - Profil | Út 16.3.2010 21:05:26

                                    c@m@ro >> Dost si protiřečíš, ó moudrý rádče..:-)

                                      Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:04:39

                                      c@m@ro >> sorry blbe jsem si to precetl:D

                                        Nc@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 21:04:14

                                        mexik >> :d jaky sním máš problém?:D ja ho mam tedka sezonu a pul...:D a vydrzel kapra 67:d nic velkyho:d ale stačí a jeste jsem si na neho povodil tolstolobika..:d avydrzel

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941