Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

mexik - Profil | Út 16.3.2010 21:02:56

mp >> já zas mám shimano nexave 2500 a nemůžu si ho vynachválit, tak si vyber..:o))

    c@m@ro - Profil | Út 16.3.2010 20:47:08

    mp >> nexave se mi neosvedcil jako nejlepsi volba strasne tuha brzda...spis bych koukal na feeder a kdybys sem tam vlacek tak po shimo exage 2500 rb ten mam a je suprovej...

      mp - Profil | Út 16.3.2010 20:43:32

      Muže mi někdo poradit s výběrem feedru, mám vyhlídnutý - medium, od shimana- vengeance, 3.66 m, 100 g, + naviják též od shimana NEXAVE 2500 - má někdo s tímto náčiním zkušenost - dík za připomínky či rady .

        juric - Profil | Út 16.3.2010 17:04:34

        no jasný to je i můj fan club dík moc

          mpmaik - Profil | Út 16.3.2010 16:37:46

          juric >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613956 tady ho najdeš :-)))

            juric - Profil | Út 16.3.2010 16:21:44

            žije ještě plavan ? co ryby jak se jim daří po zimě ve slaný vodě ?

              juric - Profil | Út 16.3.2010 16:20:10

              Zdravím všechny co si mě ještě pamatují dlouho jsem tu nebyl neměl jsem PC ani nevím co je tu za změny

                mikhail - Profil | Út 16.3.2010 10:56:51

                mexik >> Azbest >> cabi >> yxo >> chlapi dik za info ...

                  Turňa - Profil | Út 16.3.2010 10:38:43

                  Mates PB >> MatesPB - 16.3.2010 9:48:40 >> Nebuď labuť a dojeď si do těch HP k Ouředníčkovi, jinak ti nemusí pasovat špičky, je ještě lepší si sebou vzít horní díl. Jirka říkal, že i profi f je mají rozdílně tlusté. Ať neobjednáš zbytečnou věc.

                    Šlapeto - Profil | Út 16.3.2010 9:59:55

                    Ahoj programátoři...Umíte někdo v C# vyměním za knížku o kaprařině :))

                      MatesPB - Profil | Út 16.3.2010 9:48:40

                      Díky už jsem to našel, díky všem.

                      Tady: http://www.sportcarp.cz/section.aspx?itemID=37&ski​p=0&pos=20

                        KóĎA - Profil | Út 16.3.2010 9:46:18

                        Mates PB >> MatesPB - 16.3.2010 9:38:07 >> zajeď si do Horních Počernic k Ouředníčkovi. http://www.mivardi.cz/shops.aspx

                          vali - Profil | Út 16.3.2010 9:43:32

                            an-old-fuddy-duddy - Profil | Út 16.3.2010 9:43:10

                            Mates PB >> MatesPB - 16.3.2010 9:38:07 >> http://fish-pro.cz/products.aspx?CatID=214

                              MatesPB - Profil | Út 16.3.2010 9:38:07

                              Zdravím, mohl by jste mi někdo poradit kde se dají sehnat náhradní špičky na Mivardi feder?

                                mexik - Profil | Po 15.3.2010 21:45:50

                                mikhail >> jak píše kolega Azbest..radši bych se podíval po něčem kvalitnějším..ona opravdu nízká cena není dobrým ukazatelem kvality...

                                  Azbest - Profil | Po 15.3.2010 17:45:10

                                  mikhail >> cena je velice slušnej indikátor kvality.
                                  Když je něco takhle podezřele laciný,bývá to shit:-)

                                    yxo - Profil | Po 15.3.2010 13:00:21

                                    mikhail >> s tvrdením že ak je niečo od shimana a nemôže to byť zlé by som bol opatrný...každá značka má dobré, ale aj nie veľmi podarené modely...

                                      čabi - Profil | Po 15.3.2010 12:43:32

                                      mikhail >> spíš nic moc,takovej feeder někam na chalupu

                                        Azbest - Profil | Po 15.3.2010 12:42:37

                                        mikhail >> no pokud blízko Alivia,tak nic moc-je to nejlevnější řada všeho od nich.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941