Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

mikhail - Profil | Po 15.3.2010 12:40:18

čabi >> co si tym presnejsie mal na mysli ? ze to bude ok alebo ani moc nie ? vdaka

    mikhail - Profil | Po 15.3.2010 12:39:34

    no neviem ci sa to tu nepredava, ale v rakusku to predavaju, tak som chcel vediet, ze co a ako, lebo je za fakt dobru cenu ... ja mam taky nazor, ze shimano asi nebude zly ziaden prut, ale predsa len info o skusenostiach s nim by mi pomohlo ...

      čabi - Profil | Po 15.3.2010 12:36:55

      Martin M. >> já to viěl akorát na aukru,podle mě to bude něco mezi kavalitou joy feeder a alivio...kdo ví....

        Martin M. - Profil | Po 15.3.2010 12:29:27

        mikhail >> to slysim poprve, to se tady snad ani neprodava.

          mikhail - Profil | Po 15.3.2010 12:27:56

          halo kolegovia ... naozaj nikto nema skusenosti s tym prutom Shimano XFX Allround Feeder 360cm ? vopred vdaka za info ...

            Šlapeto - Profil | Po 15.3.2010 10:36:39

            Azbest >> já si to myslel :)))
            Ten šmoula fotku velmi kazí, ale jinak díky ;) :)))

              Azbest - Profil | Po 15.3.2010 10:31:14

              Šlapeto >> nehodnotil jsem toho šmoulu...:-))

                Floop - Profil | Po 15.3.2010 9:29:05

                numen >> Aha to u nas jich bylo dost moje prvni ryba v zivote na prut byl právě lín ale tet, jhe to jako by se po nich slehla zem.

                  Šlapeto - Profil | Po 15.3.2010 8:49:55

                  Azbest >> po ránu vypadám vždy dobře :)))))

                    Zajda - Profil | Po 15.3.2010 8:24:26

                    KóĎA >> Ale tož...

                      KóĎA - Profil | Po 15.3.2010 8:23:21

                      Zajda >> leda tak blbec :-)

                        Zajda - Profil | Po 15.3.2010 8:20:58

                        KóĎA >> Si troufáš když seš tak velikej...:-)

                          KóĎA - Profil | Po 15.3.2010 8:08:55

                          A ta polévka z nich, to je panečku bašta

                            mexik - Profil | Po 15.3.2010 8:01:06

                            numen >> Krásné úlovky...lín je stejně nejkrásnější ryba:o)

                              Azbest - Profil | Ne 14.3.2010 23:31:13

                              Šlapeto >> krasavec:-))

                                mikhail - Profil | Ne 14.3.2010 22:18:31

                                ahojte chlapi. mate niekto skusenosti s Shimano XFX Allround Feeder 360cm, vrhacia zataz do 100g ? alebo ked nie skusenosti budem vdacny aspon za nazor. dakujem vopred velice pekne ;)

                                  numen - Profil | Ne 14.3.2010 22:07:56

                                  Floop >> Není jich tu mraky ,ale daj se. Jen když víš kam na ně. Loni jsem jich měl hodně. Ale jen do 40cm. Jsou tady i na Labi.

                                    Floop - Profil | Ne 14.3.2010 22:05:20

                                    numen >> kde na ty líny chodíte? U nas byly na pavlove a uz je to vsechno vyhubeny takova skoda. jinak nadherne raby.

                                      numen - Profil | Ne 14.3.2010 21:53:19

                                      PetrL >> Perlína se zbavíš , ale karase ne. ten sežere vše. Já tahal krásné líny i na kuku a tu perlín zas až tak nemusí.Žížaly taky nemusí. Karas sežere to samé jak lín,ještě k tomu vyhledává stejné místa. Tady je foto z letošní (skoro) jara

                                        Dzumo - Profil | Ne 14.3.2010 21:21:44

                                        Pavel S. >>
                                        Jojo.. asi o tom to je ta rybacka dneska...

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941