Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NPavel S. - Profil | Ne 14.3.2010 21:19:48

Dzumo >> Přesně jako u nás a ty komentáře u toho,to se to pak rozebírá u pivka.

    NDzumo - Profil | Ne 14.3.2010 21:07:58

    Pavel S. >> No Ti poviem to je este lepsie ako preteky.
    S kamratom sme minuli rok tak chytavali karasi a pleskace.
    Ja som dostal hluche obdobie prakticky od oktobra az do konca sezony nevedel som ho pre chytat vobec. Tak preto uz stelujem formu do teraz... :-))

      NPavel S. - Profil | Ne 14.3.2010 20:59:34

      Dzumo >> to neni v žádnym případě o dokonalosti,jenom se snažim vymyslet něco neostřílenýho co mě alespoň chvíli udrží nad průměrnou rybačkou s kamarádama,určitě znáš to soupeření na krev ne?

        NDzumo - Profil | Ne 14.3.2010 20:57:01

        Pavel S. >> Waw tak to mam este asi k dokonalosti velmi dalekooooooooo..... :-)
        Ale asi mi neostava nic ineho len s tebou suhlasit...

          NPavel S. - Profil | Ne 14.3.2010 20:42:15

          Dzumo >> hele,já těm mrchám nenažranejm peču i něco jako perník.

            NDzumo - Profil | Ne 14.3.2010 20:41:22

            Pavel S. >>
            Nuz asi sa idem postavit k sporaku ...
            Mozno uz zajtra, vyskusam...

              Nmity - Profil | Ne 14.3.2010 20:39:37

              letos jim s feederem ukážu :D

                NPavel S. - Profil | Ne 14.3.2010 20:39:03

                Dzumo >> krmení je věčný oběvování,já pořád zkoušim něco novýho a účinost jak kdy.

                  Nmexik - Profil | Ne 14.3.2010 20:38:49

                  mity >> U nás jich taky moc není..berou jen z jara..a pak už o ně nezavadíš.. Na rybníčkách zas berou jen do té doby, než je místní nevychytají..takže začarovaný kruh..

                    NJuraj - Profil | Ne 14.3.2010 20:37:51

                    Šlapeto >> To jsi ty? Dost mě to překvapilo a přinutilo mě, abych ti juknul do karty. Podle diskuzí jsem myslel, že jsi mnohem starší. Je pěkný když to má někdo v 17-ti takhle srovnaný v hlavě.

                      Nmity - Profil | Ne 14.3.2010 20:34:40

                      mexik >> já ještě lína nechytil :D je to divný, ale tady v okolí Č. Lípy jich asi moc neni ...

                        Nmexik - Profil | Ne 14.3.2010 20:33:28

                        Šlapeto >> Fakt krásné ryby..gratulace..;o) To já se zatím nedostal přes 35cm..

                          NDzumo - Profil | Ne 14.3.2010 20:32:52

                          Šlapeto >> Nuz ked myslis.. :-)
                          Mas aj prakticke skusenosti?

                            NŠlapeto - Profil | Ne 14.3.2010 20:30:24

                            Dzumo >> zkoušej dál, je to dobrá věc ;-)

                              NDzumo - Profil | Ne 14.3.2010 20:28:54

                              Nazdar borci ..
                              Skusali ste pridavat do vnadiacej zmesi podomacky vyrobeny karamel?
                              Dnes som bol na Malom Dunaji ani tuk.
                              Tak spekulujem...

                                Nmirkac - Profil | Ne 14.3.2010 20:24:26

                                mity >> hm, jak bouchnu troubou, už se řadí do fronty s talířema v ruce, pak se skoro poperou.

                                  NŠlapeto - Profil | Ne 14.3.2010 20:21:54

                                  mexik >> Já mám největší 49 právě na boilie(soukromá voda) a 50cm na chomáč červů (labe) :)))
                                  Omluvte titulní fotku :)))))
                                  Ale několik čtyřicítek se mi do roka podaří, ale spíš náhosou při klasické plavačce nebo feederu :)

                                    Nmexik - Profil | Ne 14.3.2010 20:20:17

                                    mity >> to u nás se zas říká: "zavři tu ledničku, to není televize":o)))

                                      Nmity - Profil | Ne 14.3.2010 20:17:17

                                      mirkac >> nejlepší je, když se u nás něco peče, to na troubu všichni koukaj jak na televizi :D

                                        Nmirkac - Profil | Ne 14.3.2010 20:15:00

                                        mexik >> naprosto, na jídlo to je u nás pořád fronta :-)))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941